Lektor programovanie pre deti (Scratch)

Skillmea s.r.o.

Vajnorská 100/A, Bratislava, okres Banská Bystrica, okres Žilina, okres Trenčín, okres Trnava, okres Nitra, okres Prešov, Košice
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
10.09.2017

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme inštruktora / lektora pre krúžky programovania, kde hlavnou náplňou práce bude:
- vedenie krúžku programovania pre deti vo veku 8-13 rokov
- príprava na hodiny z našich podkladov, ale aj externých materiálov
- učenie sa nových vecí a konceptov v oblasti výučby tech zručností pre deti
- práca s nástrojmi ako GalaxyCodr.com, Scratch, MIT App Inventor a pod.
- zodpovednosť, dochvíľnosť a precíznosť

- prístup k najmodernejším vzdelávacím nástrojom pre výučbu základných princípov programovania a tvorbu hier
- možnosť podieľať sa na tvorbe kurikula a vývoji nových vzdelávacích produktov
- časový flexibilita

Prosím všetkých záujemcov popri životopise napísať aj pár viet o sebe, prečo by sme mali vybrať práve jeho a či máte skúsenosti s učením detí.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Informatika, Pedagogika, Matematiky, Fyzika

- schopnosť pracovať s deťmi
- empatia
- trpezlivosť
- vôľa učiť sa nové veci
- záujem o nové technológie

Skillmea je kariérna platforma, ktorú využíva cez 70.000 používateľov z radov firiem, škôl alebo štátnych inštitúcií. Sme najväčší poskytovateľ online vzdelávania na SK/CZ trhu a plánujeme čoskoro posunúť projekt ešte ďalej. Budeme radi ak sa ku nám pridáš ;)

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 3150100  Dátum zverejnenia: 3.8.2017