Agronóm manažér vinohradníckej výroby

Shebo Winery, a.s.

Modra, Hubice, Nebojsa (Galanta), Bratislavský kraj, Trnavský kraj
Termín nástupu
ASAP / Dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou (fixná zložka, variabilná zložka), nadpriemerný

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Spoločnosť CHATEAU MODRA, a.s. ktorá sa zaoberá pestovaním viniča a výrobou vína, hľadá do svojich stredísk nových kolegov, ktorí budú zodpovedať hlavne za vinohradnícku výrobu vo zverenom stredisku, resp. hlavný agronóm vinohradníckej výroby.
Náplň práce:
- plánovanie, riadenie a kontrola vinohradníckej výroby – kontrola vývoja rastlín a hrozna, zabezpečovanie ich výživy a ochrany počas vegetácie, zber hrozna, organizovanie spracovania pôdy, investičné práce vo vinohradoch, riadenie zavlažovacej sústavy,
- riadenie zamestnancov strediska – pracovníkov vo vinohradoch, traktoristov/mechanizátorov, opravárov strojov, režijných zamestnancov, externých brigádnikov
- riadenie dielne
- bežná prevázdka strediska, administratívne činnosti, externé výkazníctvo spojené s vinohradníckou činnosťou v súlade s platnou legislatívou

osobný automobil, mobilný telefón

Ak Vás táto pozícia zaujala a spĺňate uvedené kvalifikačné predpoklady, zašlite nám svoju žiadosť s priloženým štruktúrovaným životopisom v slovenskom jazyku spolu s motivačným listom na emailovú adresu [email protected]

V súlade so zákonom č. 428/2002 Z.z. vo svojom životopise alebo v žiadosti, prosím uveďte svoj súhlas so spracovaním Vašich osobných údajov spoločnosťou CHATEAU MODRA, a.s., v nasledovnom znení: „Týmto prehlasujem, že všetky údaje, ktoré som uviedol/uviedla vo svojom životopise a v žiadosti o zamestnanie, som poskytol/poskytla spoločnosti CHATEAU MODRA, a.s. dobrovoľne a sú pravdivé. Zároveň súhlasím s evidenciou a spracovaním poskytnutých údajov oprávnenými osobami v spoločnosti CHATEAU MODRA, a.s. za účelom a v rozsahu, ktorý je potrebný pre realizáciu výberového konania na pracovnú pozíciu, o ktorú sa uchádzam, alebo prípadnú budúcu možnosť zamestnania v relevantnej pracovnej oblasti. Tento súhlas udeľujem na dobu neurčitú, pričom si vyhradzujem právo tento súhlas odvolať. V prípade odvolania tohto súhlasu spoločnosť CHATEAU MODRA, a.s., osobné údaje, ktoré o mne získala, bezodkladne zlikviduje.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

VŠ Poľnohospodárska, odbor vinohradníctvo (nie je podmienkou), resp. iné optimálne školské vzdelanie napr: Úplné stredné odborné vzdelanie v odbore vinohradníctvo (vrátane odborných zameraní)

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Hospodárska korešpondencia - Pokročilý
Pokladňa - Pokročilý
Skladové hospodárstvo - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Základy
Microsoft PowerPoint - Základy

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

Hľadáme predovšetkým vysoko zodpovedného, samostatného a flexibilného človeka, výhodou je prax v odbore vinohradníctvo so skúsenosťou v starostlivosti o rodiace a investičné vinohrady na veľkých výmerách.
- vynikajúce organizačné schopnosti a schopnosť komunikovať s podriadenými zamestnancami,
- vysoká snaha o ďalšie sebavzdelávanie v nových trendoch starostlivosti o vinič
- ekonomické myslenie
- skúsenosti s integrovanou produkciou
- vodičský preukaz na traktor výhodou
- technické znalosti vinohradnickej techniky
- degustačné znalosti výhodou

Spoločnosť zaoberajúca sa pestovaním viniča a výrobou vína.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov
ID: 1872209  Dátum zverejnenia: 18.9.2014  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou (fixná zložka, variabilná zložka), nadpriemerný