Technológ výroby - vinárstvo

Chateau GRAND BARI s.r.o.

Miesto práce
Poštová 8, Košický kraj, Košice
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Vypracovávanie technologických postupov výroby vína,
Materiálno-technologické zabezpečenie výroby vína,
Ošetrovanie vína,
Prezentácia vína.

zabezpečenie ubytovania,
služobný telefón,

V prípade, že Vás pozícia zaujala, pošlite nám svoj životopis v slovenskom jazyku.

Ďakujeme vopred všetkým uchádzačom za záujem. Kontaktovať budeme iba tých, ktorí najlepšie spĺňajú dané požiadavky.

Zaslaním Vášho životopisu zároveň dávate súhlas našej spoločnosti na spracovanie Vašich osobných údajov pre účely sprostredkovania práce v súlade so zákonom č. 122/2013 Z.z o ochrane osobných údajov a spôsobe ich uplatnenia.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Vzdelanie v odbore vinohradníctvo/vinárstvo (min. stredná vinársko-ovocinárska škola alebo VŠ Chemicko-technologická)

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2) alebo Nemecký jazyk - Začiatočník (A2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Základy

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

5

Samostatnosť pri výrobe a tvorbe vína,
Skúsenosti v oblasti degustácii a prezentácii vína,
Základné ekonomické zdatnosti pri výpočtoch nákladov, cenotvorba,
Riadiace a organizačné zručnosti,
Organizovanie a plánovanie práce,
Komunikácia (jednanie s ľuďmi),
Prezentovanie,
Kultivovaný slovný prejav, schopnosť vyjadrovania sa,
Analyzovanie a riešenie problémov,

Minimálne 5 rokov praxe ako samostatný technológ.

Miesto výkonu práce: Košice, Veľká Bara

Sme mladá, dynamická a rýchlo rozvíjajúca sa vinárska spoločnosť pôsobiaca v tokajskej oblasti, obci Veľká Bara. Víno spracovávame z hrozna z vlastných vinohradov z tokajskej oblasti Bara v rozlohe 60ha. Našou snahou je vyrábať najkvalitnejšie tokajské víno a pestovať čo najkvalitnejšie hrozno, ktoré nám dáva tento jedinečný klenot Slovenska. Od mája 2019 ponúkame aj služby v hoteli vo Veľkej Bare.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 2973673  Dátum zverejnenia: 13.3.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou