Konzultant informačného systému Chastia FM a Helpdesk

CHASTIA s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do nášho tímu hľadáme šikovného konzultanta a projektového manažéra so zameraním na nasadenie a podporu informačných systémov, ktorý bude mať na starosti:

- Nasadenie a podpora informačného systému Chastia FM/HD u klientov
- Riadenie projektov v oblasti správy majetku (Property a Facility Managementu), prípadne tepelných hospodárstiev
- Podpora pri nastavovaní procesov Facility a Property managementu u našich klientov
- Starostlivosť o klientov na území celého Slovenska (najčastejšie Bratislava a okolie)
- Tvorba/úprava tlačových zostáv (reportov) podľa požiadaviek klientov

Ponúkame:
- prácu v mladom kolektíve,
- prácu na zaujímavých, úspešných a perspektívnych projektoch,
- prístup k najnovším technológiám z oblasti IT,
- možnosť neustáleho vzdelávania

Svoje profesné životopisy spolu s motivačným listom nám posielajte na našu emailovú adresu jobs[zavinac]chastia.com. Do predmetu správy uveďte "Ref. č.: Konzultant BA".

Životopisy budú vyhodnocované priebežne.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

stavebné, ekonomické, IT

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Fakturácia - Základy
Microsoft Windows - Pokročilý
SQL - Základy

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- Príjemné vystupovanie, komunikatívnosť
- Samostatnosť, vytrvalosť, ochota učiť sa nové veci, kreativita, výkonnosť
- Výhodou je znalosť jazyka SQL a Microsoft SQL Server 2008/2012/2014

Poslaním spoločnosti je vyvíjať a ponúkať software a služby najmä v oblasti grafických informačných systémov, facility a property managementu, IoT zberu a vyhodnocovania dát, zaobstaranie dát (zameranie skutkového stavu areálov, budov, TZB a pod.), prípravu a spracovanie dát do elektronickej podoby a ich implementáciu do informačného systému Chastia FM, Chastia IoT a Chastia ONE.

Našim cieľom nie je len dodávka software, ale samozrejmosťou je aj pomoc s nasadením systému a jeho uvedením do každodenného života v spoločnostiach.

Aktuálne máme pobočky v mestách Poprad, Košice, Bratislava, Praha.

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov
ID: 2339801  Dátum zverejnenia: 15.9.2016  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou