Technický pracovník

CHASTIA s.r.o.

Miesto práce
Košická 68, 058 01 Poprad, okres Poprad
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Tvorba a úprava CAD výkresovej dokumentácie (stavebnej, rôzne profesie), zameriavanie skutočného stavu objektov, pasportizácia objektov, príprava dát do informačného systému Chastia FM.

Ponúkame:
- prácu v mladom kolektíve,
- prácu na zaujímavých, úspešných a perspektívnych projektoch,
- možnosť neustáleho vzdelávania
- možnosť odborného rastu najmä v oblasti Facility managementu a Energetického managementu

Svoje profesné životopisy spolu s motivačným listom (nie generovaným portálom profesia.sk) nám posielajte na našu emailovú adresu jobs[zavinac]chastia.com.

Sídlo spoločnosti je v meste Poprad.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

stavebné

Ostatné znalosti

AutoCAD - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Perfektná znalosť práce v AutoCAD, organizačné schopnosti, zodpovednosť, samostatnosť, schopnosť pracovať v tíme, pracovné nasadenie, ochota cestovať.

Výhodou je záujem o Facility management alebo Energetický management.

Poslaním spoločnosti je vyvíjať a ponúkať software a služby najmä v oblasti grafických informačných systémov, facility a property managementu, IoT zberu a vyhodnocovania dát, zaobstaranie dát (zameranie skutkového stavu areálov, budov, TZB a pod.), prípravu a spracovanie dát do elektronickej podoby a ich implementáciu do informačného systému Chastia FM, Chastia IoT a Chastia ONE.

Našim cieľom nie je len dodávka software, ale samozrejmosťou je aj pomoc s nasadením systému a jeho uvedením do každodenného života v spoločnostiach.

Aktuálne máme pobočky v mestách Poprad, Košice, Bratislava, Praha.

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov
ID: 2241823  Dátum zverejnenia: 3.9.2015  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou