Konzultant informačného systému Chastia FM a Helpdesk

CHASTIA s.r.o.

Miesto práce
Košická 3646/68, Poprad, okres Poprad
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Nasadenie a podpora informačného systému Chastia FM/HD u klientov
- Riadenie projektov v oblasti správy majetku (Facility Managementu) a tepelných hospodárstiev
- Starostlivosť o klientov na území celého Slovenska (najčastejšie Bratislava)
- Tvorba/úprava tlačových zostáv (reportov) podľa požiadaviek klientov

Ponúkame:
- prácu v mladom kolektíve,
- prácu na zaujímavých, úspešných a perspektívnych projektoch,
- prístup k najnovším technológiám z oblasti IT,
- možnosť neustáleho vzdelávania

Svoje profesné životopisy spolu s motivačným listom (nie generovaným portálom profesia.sk) nám posielajte na našu emailovú adresu jobs[zavinac]chastia.com.

14.4.2014 budú vyhodnotené životopisy a od 15.4.2014 budú prebiehať osobné pohovory.

Sídlo spoločnosti je v meste Poprad.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomické,elektrotechnické,IT

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Windows - Pokročilý
SQL - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- Príjemné vystupovanie, komunikatívnosť
- Samostatnosť, vytrvalosť, ochota učiť sa nové veci, kreativita, výkonnosť
- Znalosť jazyka SQL a (výhodou je znalosť) Microsoft SQL Server 2008/2012

Výhodou je tiež:
- Základná znalosť programovacieho jazyka Visual Basic .NET alebo C#

Poslaním spoločnosti je vyvíjať a ponúkať software a služby najmä v oblasti grafických informačných systémov, facility a property managementu, IoT zberu a vyhodnocovania dát, zaobstaranie dát (zameranie skutkového stavu areálov, budov, TZB a pod.), prípravu a spracovanie dát do elektronickej podoby a ich implementáciu do informačného systému Chastia FM, Chastia IoT a Chastia ONE.

Našim cieľom nie je len dodávka software, ale samozrejmosťou je aj pomoc s nasadením systému a jeho uvedením do každodenného života v spoločnostiach.

Aktuálne máme pobočky v mestách Poprad, Košice, Bratislava, Praha.

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov
ID: 1698179  Dátum zverejnenia: 23.3.2014  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou