Čašník/Čašníčka

Chales, s.r.o.

Miesto práce
Bottova 36/3 Žilina, okres Žilina
Termín nástupu
01.09.2017
Mzdové podmienky (brutto)
600 - 800 €/mes

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Vie, že jeho pozícia je dôležitá, že svojím úsmevom, prístupom
a prehodeným slovkom mnohým ľuďom urobí krajší deň. Vie,
že táto pozícia nie je len o pozdravení a o podávaní jedla
a nápojov. Kontakt s ľuďmi a komunikácia s nimi ho baví. Je
čerešničkou na torte, ktorá z návštevy reštaurácie spraví
zážitok.

Slušný prístup a fér jednanie. Pracovná doba pondelok až
piatok, normálnych 8,5 hodín denne. Riadny pracovný pomer
so všetkým čo k tomu patrí, pracovná zmluva, celá mzda na
papieri, dodržiavanie všetkých pravidiel

V prípade, že naša ponuka Vás zaujala, pošlite nám na začiatok životopis. Ďakujeme.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

čašník, servírka

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Prípadná prax v obore u nás či v zahraničí je vítaná bez ohľadu na vyštudovaný obor, no chuť robiť a učiť sa je nutná

Reštaurácia NAROHU. Varíme 5 dni v týždni (Pon-Pia) - obedy. Naším zámerom je aby sa hosť u nás chutne najedol v príjemnom prostredí a rád sa ku nám vracal. Dnes varíme to a zajtra ono, vždy čerstvé jedlo, čerstvé suroviny, stály jedálny lístok nemáme. Vegety, práškové omáčky, polotovarové polievky, predvarené jedlá, nepoužívame. Keď je pekné počasie, jedlo podávame aj na terase.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci
ID: 3136817  Dátum zverejnenia: 20.7.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 600 - 800 €/mes