Experience the commitment®

Kontakt

CGI Slovakia s.r.o.
IČO: 35760273
IČ DPH: SK2021448957

Bratislava
Suché Mýto 1
811 03 Bratislava
Tel: +421 2 57 882 111
Fax: +421 2 57 882 112

Integration System Designer

  • Miesto práce: Bratislava
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok
Popis pracovnej pozície

Integračný tím zabezpečuje integráciu rôznorodých systémov do celkového funkčného riešenia (tzv. system of systems). Používa na to rôzne nástroje ako messaging systémy, ESB, BPM prípadne CEP platformy. System Designer je v rámci tejto činnosti zodpovedný za návrh jednotlivých komponentov architektúry (napr. integračných služieb).

Medzi jeho hlavné zodpovednosti patrí:
• Spolupráca na analýze požiadaviek zákazníka
• Participácia na príprave obchodných ponúk
• Spolupráca na dizajne riešenia
• Tvorba funkčných a technických špecifikácií
• Implementácia nových funkcií
• Oprava a rozširovanie funkčnosti existujúcich častí systému
• Testovanie vybraných častí systému
• Integrácia riešenia s inými systémami/aplikáciami
• Tvorba dokumentácie
• Podpora a údržba existujúceho riešenia

Čo očakávame?

• VŠ vzdelanie technického smeru (oblasť IT/telekomunikácie)
• Minimálne 3 roky praxe v oblasti systémovej integrácie
• Dobrá znalosť aspoň jednej integračnej platformy (napr. TIBCO BW, Oracle SOA Suite, JBoss Enterprise SOA platform)
• Pokročilé praktické skúsenosti v programovaní v Java, PL/SQL (Oracle)
• Aktívna znalosť anglického jazyka
• Mobilita, flexibilita a prispôsobivosť zmenám
• Zameranie na zákazníka a dobré komunikačné schopnosti
• Schopnosť pracovať nezávisle, ale aj v rámci tímovej spolupráce
• Výhodou sú:
• Skúsenosti a znalosti z oblasti telekomunikácií, TM Forum štandardov, CRM a Order Management procesov, prípadne TIBCO technológií (napr. TIBCO EMS, TIBCO BW)
• Znalosť aplikačného prostredia telekomunikačného operátora

Čo ponúkame?

• Prácu na reálnych projektoch
• Výborné možnosti profesionálneho a odborného rastu
• Priateľský a stabilný profesionálny tím
• Príležitostná možnosť práce z domu
• Akciový program pre zamestnancov a podiel na zisku spoločnosti
• Širokú škálu ďalších firemných benefitov a športových aktivít

ID: 2806496   Dátum zverejnenia: 10.11.2016
Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.