Experience the commitment®

Kontakt

CGI Slovakia s.r.o.
IČO: 35760273
IČ DPH: SK2021448957

Bratislava
Suché Mýto 1
811 03 Bratislava
Tel: +421 2 57 882 111
Fax: +421 2 57 882 112

Java Developer

  • Miesto práce: Bratislava
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok
Popis pracovnej pozície

Hľadáte novú príležitosť a možnosť pracovať na zaujímavých projektoch s modernými technológiami?
Ak ste java developer so skúsenosťami s vývojom UI na báze moderných technológii, táto pozícia je pre Vás.
Garantujeme rýchly profesionálny rast v oblasti aplikačného vývoja.

V tíme mladých a ambicióznych developerov sa budete podieľať najmä na:
• Analýze požiadaviek zákazníka a na tvorbe funkčných a technických špecifikácií
• Definovaní stratégie vývoja aplikácií
• Delegovaní a riadení práce junior developerov v tíme
• Konfigurácii a úprava systémov podľa vytvorených špecifikácií
• Tvorbe softvérovej dokumentácie

Čo očakávame?

• VŠ so zameraním na IT
• Pokročilé praktické skúsenosti s programovaním v Java, Javascript, JSP, JSF, HTML5, CSS3
• Znalosť moderných frameworkov a knižníc ako napríklad Backbone.js, AngularJS, React, Boostrap, Node.js, JQuery
• Znalosť databáz (napr. Oracle, MySQL,...)
• Znalosť vývoja v prostredí Android / iOS výhodou
• Pokročilá znalosť anglického jazyka, slovom a písmom
• Analytické a logické myslenie
• Tímovosť, flexibilitu a proaktívny prístup k zvereným úlohám
• Silnú motiváciu učiť sa nové technológie

Čo ponúkame?

• Prácu na reálnych projektoch
• Výborné možnosti profesionálneho a odborného rastu
• Priateľský a stabilný profesionálny tím
• Príležitostná možnosť práce z domu
• Akciový program pre zamestnancov a podiel na zisku spoločnosti
• Širokú škálu ďalších firemných benefitov a športových aktivít

Poslať spoločnosti životopis
ID: 2805079   Dátum zverejnenia: 9.11.2016
Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.