CGI Slovensko
Tvoríme digitálnu budúcnosť Sme popredná globálna firma v oblasti IT konzultácií.

Senior SAP MM/SD konzultant

Miesto práce
Suché Mýto 1, Bratislava
Termín nástupu
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

SAP konzultant poskytuje odborne konzultácie kľúčovým zákazníkom.
Podieľa sa tiež na vypracovaní ponúk, na realizácii projektov a na vytváraní opakovateľných riešení pre cieľový trh.

Medzi jeho hlavné zodpovednosti patrí:

• Účasť na projektoch implementácie a podpory systému SAP
• Analýza potrieb, cieľov a procesov zákazníka
• Tvorba funkčných analýz
• Realizácia špecifických nastavení systému
• Testovanie a nasadzovanie systému podľa prijatých projektových štandardov a metodík
• Realizácia školení kľúčových a koncových zákazníkov
• Príprava produktívnej prevádzky
• Tvorba produktovej a projektovej dokumentácie
• Poskytovanie podpory koncovým užívateľom aplikácií

Požadujeme:

• Odborné znalosti z oblasti účtovníctva, ekonomiky
• Niekoľkoročné praktické skúsenosti s aplikáciou SAP MM/SD (min. 5 rokov)
• Odborné znalosti modulu SD (najmä procesu predaja)
• Rozsiahlejšie skúsenosti alebo znalosť viacerých modulov výhodou, vítaná je znalosť SAP IS-Retail (napr. Master Data, Assortment and listing, Pricing, Promotions, Store Dry Goods, POS Sales, Invoicing, Orders, Integration, Migration, ...)
• Skúsenosti s implementáciou SD modulu v pozícii hlavného konzultanta
• Znalosti ABAP programovania výhodou
• Zodpovedný prístup a vysoké pracovne nasadenie
• Schopnosť efektívne pracovať v tíme
• Prístup orientovaný na zákazníka
• Výborné komunikačné a prezentačné zručnosti v písomnej i ústnej forme
• Aktívna znalosť anglického jazyka, znalosť maďarského jazyka výhodou
• Mobilita, flexibilita a prispôsobivosť zmenám

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

CGI je popredná spoločnosť poskytujúca poradenské a technologické služby zamerané na pomoc klientom pri dosahovaní úspechu v ich podnikaní. Od založenia v roku 1976 zdieľame s našimi zákazníkmi ich problémy a poskytujeme kvalitné služby k ich riešeniu. 77 000 odborníkov v 40 krajinách sveta znamená pre našich klientov blízkosť, odbornosť a kompletné IT služby, ktoré naplnia ich obchodné potreby kdekoľvek a kedykoľvek. Ponúkame tak prístup a zodpovednosť lokálneho partnera, ako aj služby a schopnosti potrebné pre splnenie rozvíjajúcich sa potrieb v globálnom meradle. Naše pobočky v strednej a východnej Európe sa nachádzajú v Českej republike, Slovensku a Maďarsku. Zároveň pracujeme na projektoch významných organizácií v iných štátoch, ako je Bulharsko, Chorvátsko, Macedónsko, Čierna Hora, Rumunsko a Srbsko.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Zuzana Karkesová
Tel.: +421257882111
E-mail: poslať životopis
ID: 2547077  Dátum zverejnenia: 23.6.2016