CGI Slovensko
Tvoríme digitálnu budúcnosť Sme popredná globálna firma v oblasti IT konzultácií.

Consulting IT Architect (ERP riešenia / SAP)

Miesto práce
Suché Mýto 1, Bratislava
Termín nástupu
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Consulting IT Architect zodpovedá za architektúru ERP riešení.
Poskytuje odborné konzultácie kľúčovým zákazníkom, navrhuje architektúru ERP riešení postavených najmä na báze SAP. Podieľa sa tiež na vypracovaní obchodných ponúk, na realizácii projektov a na vytváraní opakovateľných riešení pre cieľový trh.

Medzi jeho hlavné zodpovednosti patrí:

• Analýza potrieb, cieľov a procesov zákazníka a identifikácia príležitostí pre využitie ERP riešení
• Návrh architektúry riešenia, jeho odborná prezentácia a podpora počas pre-sales fázy a odborná garancia počas implementačnej fázy
• Kvantifikácia nákladov spojených s riešením, identifikácia dopadov
• Odborné usmernenie interných konzultantov pri špecifických nastaveniach systému a nastavenie odvetvových riešení
• Poskytovanie odborného poradenstva zákazníkom i členom týmu ako hlavný technický IT architekt
• Zaisťovanie dobrých vzťahov so zákazníkmi i dodávateľmi produktov

Požadujeme:

• VŠ vzdelanie (oblasť IT/ekonómie)
• Pracovné skúsenosti v oblasti konzultácií a implementácie SAP riešení
• Schopnosť definovať rozhodujúce procesy a ich dosiahnutie pomocou IT technológií
• Prehľad v oblasti portfólia SAP produktov, vrátane nových produktov (Hana, S/Hana, Fiori, mobilné riešenia, big data), znalosť odvetvových riešení (SAP for Banking, SAP IS-U, SAP IS-Retail, SAP IS-Oil) je vítaná
• Širší prehľad v informačných technológiách (napr. CRM, procesné analýzy, integrácia a pod.)
• Znalosť nových technických a legislatívnych trendov
• Zameranie na zákazníka a obchod (konzultant vytvára nové príležitosti)
• Kreativita, aktivita a snaha nachádzať nové strategické riešenia
• Výborné komunikačné a prezentačné schopnosti v písomnej i ústnej forme
• Schopnosť pracovať samostatne ale aj ako súčasť tímu
• Aktívna znalosť anglického jazyka
• Flexibilita, mobilita a prispôsobivosť zmenám

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

CGI je popredná spoločnosť poskytujúca poradenské a technologické služby zamerané na pomoc klientom pri dosahovaní úspechu v ich podnikaní. Od založenia v roku 1976 zdieľame s našimi zákazníkmi ich problémy a poskytujeme kvalitné služby k ich riešeniu. 77 000 odborníkov v 40 krajinách sveta znamená pre našich klientov blízkosť, odbornosť a kompletné IT služby, ktoré naplnia ich obchodné potreby kdekoľvek a kedykoľvek. Ponúkame tak prístup a zodpovednosť lokálneho partnera, ako aj služby a schopnosti potrebné pre splnenie rozvíjajúcich sa potrieb v globálnom meradle. Naše pobočky v strednej a východnej Európe sa nachádzajú v Českej republike, Slovensku a Maďarsku. Zároveň pracujeme na projektoch významných organizácií v iných štátoch, ako je Bulharsko, Chorvátsko, Macedónsko, Čierna Hora, Rumunsko a Srbsko.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Zuzana Karkesová
Tel.: +421257882111
E-mail: poslať životopis
ID: 2547002  Dátum zverejnenia: 23.6.2016