CGI Slovensko
Tvoríme digitálnu budúcnosť Sme popredná globálna firma v oblasti IT konzultácií.

IT Project Manager

Miesto práce
Suché Mýto 1, Bratislava

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

IT Projektový manager riadi zaujímavé inovatívne projekty, najmä v prostredí Telco zákazníkov, zamerané na dodávku IT riešení, napr. systémovú integráciu, implementáciu a vývoj SW riešení prípadne aj podporu a údržbu aplikácií.

Jeho práca sa týka celého projektového cyklu a participuje na obchodných aktivitách aj riadení procesu ponuky.

Medzi jeho zodpovednosti patrí:

• Riadenie procesu ponuky, plánovania a realizácie dodávky projektu
• Zodpovednosť za riadenie zdrojov, časový plán a rozpočet projektu
• Zodpovednosť za komunikáciu s projektovým tímom zákazníka, prípadne aj koordinácia subdodávateľov
• Vytváranie pravidelného súhrnného reportingu
• Identifikovanie kritických miest a dojednávanie ciest k ich eliminácii
• Dodržiavanie postupov podľa metodiky projektového riadenia

Požadujeme:

• VŠ vzdelanie (zameranie na IT alebo ekonómiu je výhodou)
• Praktické skúsenosti v riadení projektov zameraných na dodávku IT aplikácií alebo SW riešení (výhodou skúsenosť s projektovým riadením na strane dodávateľa) – min. 2-3 roky
• Výhodou sú znalosti a skúsenosti v oblasti telekomunikácií
• Znalosť metodológie projektového riadenia (PMI, Prince 2)
• Znalosť anglického jazyka slovom a písmom
• Zodpovedný prístup a orientácia na zákazníka
• Komunikačné a prezentačné zručnosti
• Schopnosť pracovať nezávisle, ale aj v rámci tímovej spolupráce

Termín nástupu: jún 2016, prípadne dohodou

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

CGI je popredná spoločnosť poskytujúca poradenské a technologické služby zamerané na pomoc klientom pri dosahovaní úspechu v ich podnikaní. Od založenia v roku 1976 zdieľame s našimi zákazníkmi ich problémy a poskytujeme kvalitné služby k ich riešeniu. 77 000 odborníkov v 40 krajinách sveta znamená pre našich klientov blízkosť, odbornosť a kompletné IT služby, ktoré naplnia ich obchodné potreby kdekoľvek a kedykoľvek. Ponúkame tak prístup a zodpovednosť lokálneho partnera, ako aj služby a schopnosti potrebné pre splnenie rozvíjajúcich sa potrieb v globálnom meradle. Naše pobočky v strednej a východnej Európe sa nachádzajú v Českej republike, Slovensku a Maďarsku. Zároveň pracujeme na projektoch významných organizácií v iných štátoch, ako je Bulharsko, Chorvátsko, Macedónsko, Čierna Hora, Rumunsko a Srbsko.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Zuzana Karkesová
Tel.: +421257882111
E-mail: poslať životopis
ID: 2511320  Dátum zverejnenia: 11.4.2016