CGI Slovensko
Tvoríme digitálnu budúcnosť Sme popredná globálna firma v oblasti IT konzultácií.

Business Consultant / IT riešenia - CRM

Miesto práce
Suché Mýto 1, Bratislava

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Podpora a príprava ponúk CRM riešení a konzultačných projektov v oblasti CRM
• Business development v oblasti riešení najmä pre finančný sektor a identifikácia obchodných príležitostí u klientov v spolupráci s líniovým managerom
• Poskytovanie konzultácii klientom v oblasti bankových a finančných spoločností v nadväznosti na optimálne využívanie IT riešení
• Tvorba funkčných špecifikácií
• Prezentácia navrhovaného prístupu a riešenia pre klienta
• Podpora pracovných tímov v súvislosti s implementáciou

Požadujeme:

• Vysokoškolské vzdelanie technického alebo ekonomického smeru
• Pracovné skúsenosti na projektoch implementácie IT riešení v oblasti CRM a finančných služieb (konzultácie, vývoj)
• Prehľad o existujúcich CRM riešeniach používaných v oblasti finančných služieb
• Schopnosť analyzovať a navrhovať riešenia, analyzovať business požiadavky zákazníka
• Schopnosť spracovať kvalitné písomné výstupy v slovenskom aj anglickom jazyku
• Schopnosť prezentovať riešenia a navrhované prístupy pre klienta
• Tímovosť, flexibilita, mobilita (ochota cestovať výhodou)
• Veľmi dobrá znalosť anglického jazyka

Termín nástupu: júl 2016, prípadne dohodou

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

CGI je popredná spoločnosť poskytujúca poradenské a technologické služby zamerané na pomoc klientom pri dosahovaní úspechu v ich podnikaní. Od založenia v roku 1976 zdieľame s našimi zákazníkmi ich problémy a poskytujeme kvalitné služby k ich riešeniu. 77 000 odborníkov v 40 krajinách sveta znamená pre našich klientov blízkosť, odbornosť a kompletné IT služby, ktoré naplnia ich obchodné potreby kdekoľvek a kedykoľvek. Ponúkame tak prístup a zodpovednosť lokálneho partnera, ako aj služby a schopnosti potrebné pre splnenie rozvíjajúcich sa potrieb v globálnom meradle. Naše pobočky v strednej a východnej Európe sa nachádzajú v Českej republike, Slovensku a Maďarsku. Zároveň pracujeme na projektoch významných organizácií v iných štátoch, ako je Bulharsko, Chorvátsko, Macedónsko, Čierna Hora, Rumunsko a Srbsko.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Zuzana Karkesová
Tel.: +421257882111
E-mail: poslať životopis
ID: 2494946  Dátum zverejnenia: 31.3.2016