CGI Slovensko
Tvoríme digitálnu budúcnosť Sme popredná globálna firma v oblasti IT konzultácií.

Junior Application Specialist / Java developer

Miesto práce
Bratislava

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Junior Application Specialist / Developer pracuje v mladom dynamickom tíme pod vedením skúsených kolegov na projektoch zameraných na:

• Systémovú integráciu
• Implementáciu a vývoj SW riešení
• Podporu a údržbu aplikácií

pre veľkých domácich aj zahraničných klientov najmä z oblasti telekomunikácií a bankovníctva.

Medzi jeho zodpovednosti patrí:
• Spolupráca na analýze požiadaviek zákazníka a na tvorbe funkčných / technických špecifikácií
• Konfigurácia a úprava systémov podľa vytvorených špecifikácií
• Tvorba dokumentácie
• Podpora a údržba existujúceho riešenia

Požiadavky:

• VŠ so zameraním na IT (absolventi vítaní)
• Skúsenosti s programovaním v Java (min. školské znalosti) s využitím databáz (napr. Oracle, MySQL,...)
• Dobrá znalosť anglického jazyka, slovom aj písmom
• Analytické a logické myslenie
• Tímovosť, flexibilita a proaktívny prístup k zvereným úlohám
• Silná motivácia učiť sa nové technológie
• Mobilita, flexibilita a prispôsobivosť k zmenám

Termín nástupu: dohodou (august - september 2015)
Miesto výkonu práce: Bratislava, Slovensko

At CGI we call our employees members because all who join CGI are building their own company - one that has grown to 68,000 professionals located in 40 countries. Founded in 1976, CGI is a leading IT and business process services firm committed to helping clients succeed. We have the global resources, expertise, stability and dedicated professionals needed to achieve results for our clients - and for our members.

CGI offers a competitive compensation package with opportunities for growth and professional development. Benefits for our permanent members include a paid time-off program and profit participation and stock purchase plans.

We wish to thank all applicants for their interest and effort in applying for this position, however, only candidates selected for interviews will be contacted.

No unsolicited agency referrals please.

WE ARE AN EQUAL OPPORTUNITY EMPLOYER.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa

CGI je popredná spoločnosť poskytujúca poradenské a technologické služby zamerané na pomoc klientom pri dosahovaní úspechu v ich podnikaní. Od založenia v roku 1976 zdieľame s našimi zákazníkmi ich problémy a poskytujeme kvalitné služby k ich riešeniu. 77 000 odborníkov v 40 krajinách sveta znamená pre našich klientov blízkosť, odbornosť a kompletné IT služby, ktoré naplnia ich obchodné potreby kdekoľvek a kedykoľvek. Ponúkame tak prístup a zodpovednosť lokálneho partnera, ako aj služby a schopnosti potrebné pre splnenie rozvíjajúcich sa potrieb v globálnom meradle. Naše pobočky v strednej a východnej Európe sa nachádzajú v Českej republike, Slovensku a Maďarsku. Zároveň pracujeme na projektoch významných organizácií v iných štátoch, ako je Bulharsko, Chorvátsko, Macedónsko, Čierna Hora, Rumunsko a Srbsko.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Zuzana Karkesová
Tel.: +421257882111
E-mail: poslať životopis
ID: 2197640  Dátum zverejnenia: 27.7.2015  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.