Obchodný reprezentant pre firemných zákazníkov -Západné Slovensko

ČEZ Slovensko, s.r.o.

Mlynské Nivy 48, 821 09 Bratislava, Bratislavský kraj, okres Pezinok, okres Senec, okres Dunajská Streda, okres Galanta, okres Komárno, okres Levice, okres Nitra, okres Nové Zámky, okres Šaľa
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
Dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
fix + odmeňovanie v závislosti od dosiahnutých výsledkov

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- aktívny predaj energetických produktov (elektrina a plyn) zákazníkom vo zverenom regióne,
- získavanie nových zákazníkov v segmente malých a stredných firiem (SME),
- analyzovať energetické potreby pridelených zákazníkov, aktívny prístup k zákazníkom vo forme konzultácií a riešenie ich požiadaviek,
- viesť a aktualizovať databázu zákazníkov podľa štandardov,

- bezplatné produktové a predajné školenia
- pružný pracovný čas
- umožňujeme prácu z domu - home office,
- možnosť profesného rastu v rámci spoločnosti,
- zľavy na produkty spoločnosti
- výkonnostné a vernostné prémie
- úplná technická podpora

V prípade záujmu o uvedenú pozíciu sa neváhajte prihlásiť do výberového konania. Môžete tak urobiť zaslaním životopisu. Odpovedať budeme len vhodným uchádzačom, ktorí spĺňajú požiadavky na danú pozíciu a budú zaradení do užšieho výberu.
Spolu so životopisom pošlite prosím súhlas o uchovaní Vašich osobných údajov v nasledovnom znení: "Týmto dávam spoločnosti ČEZ Slovensko, s.r.o súhlas na spracovanie, správu a archiváciu mojich osobných údajov po dobu 12 mesiacov v zmysle zákona č.428/2002 Zb.z. o ochrane osobných údajov."

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

obchod

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Základy
Microsoft Excel - Základy
Microsoft Outlook - Základy

Vodičský preukaz

B

- prax v oblasti predaja produktov a služieb (energetika, poisťovníctvo, bankovníctvo, telekomunikácie, gastronómia) výhodou.
- aktívny a podnikateľský prístup s orientáciou na výsledok a zákazníka
- komunikatívnosť, samostatnosť, lojalita, príjemné vystupovanie

ČEZ Slovensko je silný partner s rozsiahlymi skúsenosťami v energetike, s tradíciou a s medzinárodným zázemím. V roku 2005 bola zriadená organizačná zložka ČEZ SK pre podporu aktivít na Slovensku. Čoskoro získalo ČEZ Slovensko dôležitú pozíciu medzi spoločnosťami predávajúcimi elektrinu koncovým zákazníkom. V roku 2007 bolo rozhodnuté o zriadení samostatnej dcérskej spoločnosti ČEZ Slovensko, s.r.o..
ČEZ Group je najväčšia energetická spoločnosť v strednej a juhovýchodnej Európe, je zaraďovaná medzi najväčšie a najúspešnejšie európske spoločnosti podľa trhovej kapitalizácie. ČEZ Group je najväčší výrobca a distribútor energie v Českej republike a vlastní elektrárne v Poľsku, Rumunsku, Bulharsku a v Turecku, takisto prevádzkuje distribučné spoločnosti v Českej republike, Rumunsku, Bulharsku, a Turecku. ČEZ Group obchoduje s elektrinou na veľkoobchodnom trhu v týchto krajinách: Česká republika, Slovensko, Poľsko, Nemecko, Grécko, Kosovo, Srbsko, Bosna a Hercegovina a skupina je aktívna pri predaji elektrickej energie koncovým zákazníkom v Českej republike, Poľsku, Maďarsku, Rumunsku, Bulharsku, na Slovensku a v Turecku.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 1387263  Dátum zverejnenia: 22.7.2016  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: fix + odmeňovanie v závislosti od dosiahnutých výsledkov