Dátový analytik

ČEZ Invest Slovensko, a.s., organizačná zložka Bratislava

Miesto práce
Trnavská cesta, Bratislava
Termín nástupu
01.04.2024, resp. dohodou
3 000 EUR/mesiacod 3000 EUR/mesiac* uvedená mzda je minimálna hranica nástupnej mzdy. Finálna výška mzdy bude stanovená v závislosti od skúseností a zručností vybraného kandidáta

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

1. Tvorba šablón pre finančný a manažérsky reportingový balík v rámci skupiny
2. Tvorba, úpravy a udržiavanie šablón pre rozpočty, pre mesačný reporting, obchodný reporting
3. Import a kontrola dát z jednotlivých spoločností do reportingového systému
4. Vytváranie reportov v BI
5. Podieľanie sa na rozvoji procesu hodnotenia výkonnosti spoločnosti a produktov
6. Spolupráca na tvorbe business modelu riadenia efektivity spoločnosti, vrátane nastavenia IT systému (nastavenie, údržba, rozvoj)
7. V spolupráci s produktovým manažérom analýza business príležitosti s ohľadom na meniace sa trhové prostredie
8. Príprava ekonomických analytických podkladov podľa zadania
9. Poskytovanie spätnej väzby o ekonomickej výkonnosti jednotlivých spoločností v rámci skupiny

Vážime si Váš záujem o prácu v našej spoločnosti a vopred ďakujeme všetkým záujemcom. Životopis nám pošlite e-mailom prostredníctvom online formulára nižšie.
V prípade, že spĺňate požiadavky na pracovnú pozíciu, najneskôr do 30 dní Vás budeme informovať o ďalšom postupe vo výberovom konaní.

Dokumenty neúspešných kandidátov obsahujúce osobné údaje budú po skončení výberového konania skartované v zmysle zákona nariadenia EÚ č. 2016/679 (GDPR) a 18/2018 Z.z. o ochrane osobných údajov.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

SAP Business One - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Office 365 - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

prax v oblasti financií, business plánování, kontrollingu, v tvorbe reportovacích šablón

Počet rokov praxe

3

• Výborná znalosť MS Excel a databázových systémov
• Znalosť slovenských účtovných štandardov
• Znalosti z medzinárodných finančných a reportingových štandardov
• Skúsenosti s tvorbou alokačných modelov (napr. cenotvorba)
• Znalosť legislatívy z oblasti financií a daní
• Dobrá znalosť práce na PC (MS Office)
• Znalosť AJ
• Znalosť práce so SAP výhodou
• Vodičský preukaz skupiny B

ČEZ je jednou z najväčších spoločností v Českej republike a jednou z popredných európskych energetických skupín, ktorá pôsobí v západnej a strednej Európe. Skupina ČEZ sa zaviazala ísť príkladom a dosiahnuť to, aby bol energetický sektor udržateľný, ekologickejší a šetrnejší k našej planéte.
Spoločnosť ČEZ Invest Slovensko, a.s. je 100% dcérskou spoločnosťou ČEZ, a.s. a reprezentuje skupinu ČEZ na slovenskom trhu.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 4767010  Dátum zverejnenia: 18.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 3 000 EUR/mesiac