Air & Ocean Senior Sales Representative

CEVA Logistics Slovakia, s.r.o.

Miesto práce
AIRCRAFT, Ivánska cesta, Bratislava
Termín nástupu
01.12.2016
Ponúkaný plat (brutto)
motivujúce platové podmienky + zaujímavý bonusový systém

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Získavanie nových obchodných príležitostí v špedicných službách (leteckej & námornej)
• Vypracovávať a vykonávať obchodné plány - dosiahovanie rastu tržieb
• Vybudovať a spravovať vlastné portfólio klientov
• Rozvíjať pevné vzťahy s klientmi prostredníctvom vytrvalej komunikácie za vynikajúce služby zákazníkom
• Predkladať vlastné riešenia pre klientov s cieľom zjednodušiť ich logistické potreby
• Aktívne využívať CRM systém pre komunikáciu a podávanie správ
• Monitorovať a držať krok s vývojom v našom podnikateľskom prostredí a získať výhodu tým, že dôkladne rozumie konkurenčnému prostrediu
• Zabezpečovať rozvoj existujúceho portfólia zákazníkov

- ZÁZEMIE STABILNEJ GLOBÁLNE SPOLOČNOSTI
- ZAUJÍMAVÝ BONUSOVÝ SYSTÉM
- SLUŽOBNÝ AUTOMOBIL

V prípade záujmu, poslite Váš životopis s motivačným listom v slovenskom aj ANGLICKOM jazyku do 15.11.2016 Kontakt: SH-NE-CE-Recruiting@Cevalogistics.com

Pri podaní žiadosti , uveďte o akú pozíciu sa uchádzate (názov pozície - uveďte v email)

Upozorňujeme, že všetky doručené žiadosti budú starostlivo posudzované, kontaktovať budeme iba vybratých uchádzačov.

Požiadavky na zamestnanca

nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Vodičský preukaz

B

• Požadované VŠ vdelanie, ekvivalentné pracovné skúsenosti na úrovni
• Minimálne 1 rok skúseností v odbore predaja leteckých a námorných prepráv
• Existujúce obchodné portfólio
• Schopnosť zvládať viac projektov súčasne a nezávisle
• Odolnosť voči stresu
• Silné verbálne aj písomné komunikačné a prezentačné zručnosti
• Rozvoj, riadenie vzťahov a vyjednávacie schopnosti
• Schopnosť riešenia problémov zručnosti
• Znalosť anglického a slovenského jazyka na dobrej komunikačnej úrovni (slovom aj písmom)
• Flexibilita pre služobné cesty

CEVA Logistics is one of the world’s leading logistics companies, providing end-to-end design, implementation and operational capabilities in freight forwarding, contract logistics, transportation management and distribution management. www.cevalogistics.com

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov

Na Pántoch 18
831 06 Bratislava
www.cevalogistics.com
ID: 2706526   Dátum zverejnenia: 17.10.2016