Obchodný manažér/Sales Manager

CEVA Logistics Slovakia, s.r.o.

Miesto práce
Priemyselná 3, Svätý Jur, Bratislava
Termín nástupu
1.1.2015 (dohodou)
Mzdové podmienky (brutto)
fixný plat + odmeny

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• aktívne vyhľadávať a oslovovať nových zákazníkov
• priame oslovovanie zákazníkov
• udržiavanie a posilňovanie pozitívnych vzťahov so stálymi zákazníkmi
• vytváranie a priebežná aktualizácia databázy
• vyhodnocovanie tréningových modelov a aplikácia získaných poznatkov v praxi
• poskytovanie spätnej väzby - spolupráca s manažérom na osobnom a profesionálnom rozvoji.
• zachováva mlčanlivosť o obchodných aktivitách a údajoch spoločnosti

• Zázemie silnej nadnárodnej spoločnosti
• Možnost profesijného rastu a rozširenia odborných vedomostí
• Príjemné pracovné prostredie

V prípade, že Vás naša ponuka a pozícia zaujala a chcete sa stať súčasťou dynamického a tímového pracovného prostredia, zašlite svoj štruktúrovaný životopis v ANGLICKOM a SLOVENSKOM jazyku.

Vzhľadom k veľkému počtu žiadostí nie je možné odpovedať všetkým uchádzačom. Kontaktovať budeme iba kandidátov pozvaných na pracovný pohovor. Za pochopenie ďakujeme.

Záujemca o zamestnanie zaslaním požadovaných dokumentov zároveň vyjadruje súhlas spoločnosti CEVA Logistics Slovakia s.r.o., so spracovaním jeho osobných údajov, pre účely výberového konania v zmysle Zák. č. 428/2002 Zb. o ochrane osobných údajov v platnom znení.

Požiadavky na zamestnanca

nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

1

• Znalosť trhu
• Organizačná schopnosť
• Flexibilita
• Samostatnosť
• Analytické myslenie
• Orientácia na výsledok
• Dodržiavanie stanovených termínov
• Komunikatívnosť a vystupovanie na verejnosti
• Aktívny prístup
• Ochota vzdelávať sa
• Lojálnosť voči firme i spolupracovníkom
• Komunikácia v anglickom jazyku - nutná

CEVA Logistics je jednou z popredných globálnych logistických spoločností, ktorá poskytuje komplexné riešenia, implementačné a operačné možnosti v oblasti zasielateľstva, zmluvnej logistiky, správy dopravy a riadenia distribúcie.
www.cevalogistics.com

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 1890005  Dátum zverejnenia: 28.11.2014  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: fixný plat + odmeny