Chceš pracovať v 1-zmennej prevádzke s prepracovaným logistickým systémom? Pridaj sa do nášho tímu vo Svätom Jure (Skladník)

CEVA Logistics Slovakia, s.r.o.

Miesto práce
Priemyselná 3, Svätý Jur, Bratislava
Termín nástupu
01.05.2017
Mzdové podmienky (brutto)
620 € + 150 € (variabilná zložka)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- práca v sklade s rôznym tovarom
- úplná elektronická evidencia materiálu
- sledovanie objednávok, vyskladňovanie položiek
- prijímanie a vydávanie materiálu zo skladu
- práca s mobilným terminálom a PC, na vysokozdvižnom vozíku
- práca na 1 zmenu (8.00 - 16.30)

- ponúkame prácu v rýchlo expandujúcej medzinárodnej spoločnosti -
- zaujímavá práca v dynamickom tíme pre významných zahraničných klientov
- zaškolenie na prácu v logistickom programe
- využívanie najmodernejších technológií v logistike
- práca v modernom logistickom centre
- stabilné zázemie jednej z najväčších logistických spoločností na svete

V prípade, že Vás naša ponuka a pozícia zaujala a chcete sa stať súčasťou dynamického a tímového pracovného prostredia, zašlite svoj štruktúrovaný životopis a krátky motivačný list na emailovú adresu: [email protected]. Vzhľadom na veľký počet záujemcov, budeme kontaktovať len vybraných uchádzačov.

Záujemca o zamestnanie zaslaním požadovaných dokumentov zároveň vyjadruje súhlas spoločnosti CEVA LOGISTICS Slovakia s.r.o., so spracovaním jeho osobných údajov, pre účely výberového konania v zmysle Zák. č. 428/2002 Zb. o ochrane osobných údajov v platnom znení.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

Doprava, špedícia, logistika

Ostatné znalosti

Skladové hospodárstvo - Základy

Vodičský preukaz

B

- skúsenosti s prácou v sklade
- osvedčenie vodiča vysokozdvižného vozíka /elektrický/ - výhodou
- základná znalosť práce na PC
- dobrá orientácia v priestore
- samostatnosť
- logické myslenie
- ochota rozvíjať svoje vedomosti a zručnosti

CEVA Logistics je jednou z popredných globálnych logistických spoločností, ktorá poskytuje komplexné riešenia, implementačné a operačné možnosti v oblasti zasielateľstva, zmluvnej logistiky, správy dopravy a riadenia distribúcie.
www.cevalogistics.com

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 1684287  Dátum zverejnenia: 10.4.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 620 € + 150 € (variabilná zložka)