Colný deklarant

CEVA Logistics Slovakia, s.r.o.

Aircraft building – 5 p. Ivanska cesta 30/B 821 04 Bratislava, Bratislavský kraj
Termín nástupu
01.06.2017
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Riešenie colnej problematiky – export/import
• Komunikácia s CÚ – zaistenie, odbavenie
• Komunikácia s interným oddelením logistiky
• Práca s colným systémom
• Vystavovanie colných dokladov, vedenie evidencie príslušných dokladov

• Zázemie silnej nadnárodnej spoločnosti
• Príjemné prostredie
• Zaujímavé platové podmienky
• Možnosť nástupu je ihneď

V prípade, že Vás naša ponuka a pozícia zaujala a chcete sa stať súčasťou dynamického a tímového pracovného prostredia, zašlite svoj štruktúrovaný životopis v ANGLICKOM a SLOVENSKOM jazyku.

Vzhľadom k veľkému počtu žiadostí nie je možné odpovedať všetkým uchádzačom. Kontaktovať budeme iba kandidátov pozvaných na pracovný pohovor. Za pochopenie ďakujeme.

Záujemca o zamestnanie zaslaním požadovaných dokumentov zároveň vyjadruje súhlas spoločnosti CEVA Logistics Slovakia s.r.o., so spracovaním jeho osobných údajov, pre účely výberového konania v zmysle Zák. č. 428/2002 Zb. o ochrane osobných údajov v platnom znení.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

CEVA Logistics je jednou z popredných globálnych logistických spoločností, ktorá poskytuje komplexné riešenia, implementačné a operačné možnosti v oblasti zasielateľstva, zmluvnej logistiky, správy dopravy a riadenia distribúcie.
www.cevalogistics.com

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 1363875  Dátum zverejnenia: 12.5.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou