Zvyšujeme platy! Plánovanie či organizácia vzdelávania? Hľadá sa Shift Leader na školiace oddelenie

CEVA Contract Logistics Slovakia, s.r.o.

Miesto práce
Kostolné Kračany
Termín nástupu
dohodou
2 100 EUR/mesiac+ výkonnostný bonus až do výšky 150€ + dochádzkový bonus do výšky 100 € (výsledná výška mzdy bude závisieť od individuálnych skúseností a schopností kandidáta)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Super partia trénerov hľadá k sebe šikovného Shift Leader-a, alebo Shift Leader-ku.
Privítame k sebe usmievavého parťáka, ale zároveň spravodlivého vodcu, ktorý má v krvi vedenie ľudí, je orientovaný na výsledky, vie na profesionálnej úrovni riešiť výzvy, ktoré prináša život.
Ak si pohotový, nebojíš povedať svoj názor, poznáš 5S, nemáš problém pracovať na 2 zmeny, občas aj v sobotu, máš rád prácu v kolektíve, tak čítaj ďalej.

Shift leader znamená pre nás kľúčový článok v strednom manažmente. Riadi pridelený tím skvelých školiteľov a smeruje ich k tomu, aby ich oddelenie dosahovalo požadované výsledky. Reportuje nadriadenej pozícii Supervisor-ovi oddelenia.

Toto by ťa neminulo:
  • Vedenie tímu trénerov a špecialistov na vzdelávanie
  • Zodpovednosť za pridelenú zmenu v sklade, kontrola a dohľad nad dodržiavaním správnosti jednotlivých činností na pridelenom úseku, stanovenie denných cieľov a kontrola ich plnenia.
  • Spolupráca s nadriadeným pri nastavení stratégie a politiky vzdelávania a rozvoja zamestnancov.
  • Zabezpečovanie vzdelávacích aktivít v spoločnosti podľa potreby zamestnancov (prezentácia koordinácia a organizovanie školení, evidencia a meranie výstupov zo vzdelávacích aktivít a s tým spojená administratíva)
  • Komplexná kontrola nad tréningovými programami.
  • Zodpovednosť za plynulé odovzdanie zmeny vedúcemu tímu nasledujúcej zmeny. Pravidelná komunikácia medzi zmenami a jednotlivými oddeleniami.
  • Monitorovanie a vyhodnocovanie výkonnosti tímu a zabezpečenie dosahovania požadovaných KPI a ich neustála optimalizácia. Denný, týždenný a mesačný reporting výsledkov pridelenej zmeny.
  • Identifikovanie, podpora a pomoc pri riešení problémov týkajúcich sa denných aktivít u podriadených zamestnancov.
  • Neustále monitorovanie Trénerov, ich koučing, motivácia a rozvoj ich talentov, odborných znalostí a tímovej spolupráce s cieľom maximalizovať motiváciu a angažovanosť.
  • Poskytovanie spätnej väzby a k hodnoteniu podriadených zamestnancov.
  • Plánovanie dovoleniek, sledovanie dochádzky Trénerov, kontrola evidencie a schvaľovanie žiadostí v dochádzkovom systéme.
  • Zaškolenie na proces a podpora pri všetkých nových zamestnancov.
  • Denná spolupráca s oddelením Workforce planning a Shift Leadrami.
  • Zodpovednosť za zariadenia na pridelenom pracovisku, ich denná kontrola a zabezpečenie nahlásenia prípadných porúch, žiadostí o opravu/výmenu.
  • Zodpovednosť za dodržiavanie BOZP a všetkých interných pravidiel zamestnancami zmeny.
  • Kontrola dodržiavanie čistoty a poriadku na pracovisku.
  • Spoluvytváranie pracovných postupov a ich optimalizácia. Monitorovanie súladu noriem a štandardov v procesoch.
  • Aktívna účasť na prebiehajúcich projektoch a ich implementácia v praxi
  • Ďalšie úlohy podľa pokynov a na príkaz nadriadeného

Ako shift leader budeš zodpovedný za správnu prípravu denných, týždenných a mesačných reportov. Budeš používať naše interné systémy, tiež Excel – grafy, funkcie, kontingenčné tabuľky.
Ak máš nové nápady, poznáš pojem Kaizen a si presvedčený, že by nám to spolu klapalo, tak neváhaj a pošli o sebe krátke video, alebo CV v slovenskom a v anglickom jazyku.
Určite sa nebudeš nudiť, práce máme naozaj veľa.
Tešíme sa na teba.

• Pracovná zmluva na dobu neurčitú, pracovná doba 5:45 - 14:00, 14:00 - 22:15 /vrátane soboty/
• Stabilné pracovné miesto v medzinárodnej, modernej firme
• Možnosti stravovania v firemnej kantíne (ako aj finančný príspevok)
• Edenred karta (stravovacia + darčeková karta)
• 10€ kredit na občerstvenie v nápojových a stravovacích automatoch
• Bezplatná autobusová doprava
• Podpora neustáleho vzdelávania, možnosť kariérneho rastu
• Príspevok zamestnávateľa na dôchodkové pripoistenie
• Životné poistenie
• Referral program odmena až do výšky 1000€
• Lojality bonus 200€ każdy rok
• Príspevok k narodeniu dieťaťa 150€ a uzavretiu manželstva 250€
• Darček k narodeninám, príspevok k okrúhlym narodeninám až do výšky 350€
• Rekreačný príspevok
• Darčekové, zľavové poukážky aj na nákup About you
• Svadobné voľno plne hradený zamestnávateľom
• Pravidelné firemné eventy
• Spýtaj sa HR manažéra – konzultácia s HR manažérom na pracovnoprávne témy
• Psychologické poradenstvo v náročných chvíľach odborné poradenstvo úplne
anonymne a diskrétne
• Vybavenie k práci – pracovné oblečenie, obuv Uvex

Budeme radi ak na túto pracovnú ponuku zareagujete a vopred ďakujeme za prejavenú dôveru. Kontaktovať budeme len kandidátov, ktorí spĺňajú základné požiadavky, ostatným kandidátom odporúčame sledovať všetky naše pracovné ponuky.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Logistika

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) a Slovenský jazyk - Stredne pokročilý (B2) a Maďarský jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Office - Pokročilý
Vedenie tímu - Pokročilý
Komunikačné schopnosti - Pokročilý
Krízový manažment - Mierne pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

· Výborne prezentačné verbálne a písomné komunikačné schopnosti v slovenskom a anglickom jazyku

· Skúsenosti s vedením tímu so zameraním na kariérny rozvoj

· Schopnosť práce s Excelom a PowerPoint

· Min 4 ročné skúsenosti v oblasti plánovania a organizácie vzdelávania a rozvoja

· Samostatnosť a schopnosť doťahovať projekty od návrhu až po vyhodnotenie

· Príjemné vystupovanie, výborné organizačné a komunikačné schopnosti,empatia,proaktivita

·Anglický jazyk, Slovenský jazyk, Maďarský jazyk

Spoločnosť CEVA je uznávaným odborníkom a lídrom v oblasti logistiky. Celosvetovo zamestnáva viac ako 110 000 ľudí, v 1300 prevádzkach, v 170 krajinách sveta. Vízia spoločnosti je byť profesionálnym poskytovateľom logistických služieb, ktorý flexibilne reaguje na výzvy dodávateľského reťazca. V oblasti dopravy má významné postavenie vo vzdušnej, cestnej, železničnej a námornej preprave. V segmente zmluvnej logistiky, je popredným lídrom v pozemnej doprave v USA a v Číne.
Logistický veľkosklad v Kostolných Kračanoch je silným a strategickým partnerom pre nemeckú módnu spoločnosť About You. Zamestnáva viac ako 1300 zamestnancov. Svojimi logistickými procesmi dokonale zabezpečuje pre svojho zákazníka jeho módnu misiu. Každodenné aktivity sa riadia hodnotami spoločnosti, ktoré sú základným pilierom firemnej kultúry. Spoločnosť CEVA je pravidene certifikovaná na organickú a ekologickú zodpovednosť a ochranu životného prostredia. Posúvame hranice v podpore talentov a tvorivosti, pričom vieme, že ľudia sú srdcom nášho podnikania.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Human resources
E-mail: poslať životopis
ID: 4726722  Dátum zverejnenia: 15.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 2 100 EUR/mesiac