Operátor Call Centra

BNP PARIBAS PERSONAL FINANCE SA, pobočka zahraničnej banky

Miesto práce
Kuzmányho 20, Žilina, okres Žilina
Termín nástupu
Ihneď príp. dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme nového kolegu pre oddelenie Call Centre, ktorého náplňou práce bude najmä:
- intenzívny telefonický kontakt s klientmi
- denné poskytovanie informácii klientom a riešenie ich požiadaviek
- kompletný predajný a popredajný servis
- autorizácia platieb kreditnou kartou
- práca s databázami
- administratívne činnosti

CETELEM SLOVENSKO a.s. je finančná spoločnosť pôsobiaca na slovenskom trhu spotrebiteľských úverov od roku 2000. Spoločnosť Cetelem bola založená v roku 1953 v Paríži a dnes je súčasťou silnej finančnej skupiny BNP - Paribas. CETELEM SLOVENSKO a.s. je európsky líder v poskytovaní spotrebiteľských úverov.

CETELEM SLOVENSKO a.s. ponúka svojim zamestnancom:
- zaujímavú prácu v mladom a dynamickom kolektíve
- možnosť profesionálneho rastu a sebarealizácie
- produktové výhody
- rozvíjanie nadprofesných zručností prostredníctvom interných školení

Svoj štruktúrovaný životopis zasielajte spolu so žiadosťou na konkrétnu pozíciu na uvedené kontakty.

Pripojte, prosím, aj súhlas so spracovaním osobných údajov v nasledovnom znení:

"Udeľujem spoločnosti CETELEM SLOVENSKO a.s. dobrovoľný súhlas so spracúvaním mnou poskytnutých osobných údajov po dobu 6 mesiacov odo dňa ich doručenia na účely realizácie práv a povinností zamestnávateľa ako aj za účelom oslovenia s budúcou pracovnou ponukou. Tento súhlas môže byť odvolaný písomne."

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

ekonomické zameranie je výhodou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Úplný začiatočník (A1) alebo Francúzsky jazyk - Úplný začiatočník (A1)

Ostatné znalosti

Internet(e-mail, www) - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

- pracovné skúsenosti z Call centra a priameho kontaktu s klientom sú jednoznačnou výhodou
- ukončené SŠ vzdelanie
- príjemný hlas, kultivovaný prejav a ochota vysvetľovať
- profesionálne vystupovanie, vysoké pracovné nasadenie
- skúsenosť s prácou na PC na užívateľskej úrovni
- prax z oblasti bankovníctva je vítaná
- všeobecný ekonomický prehľad
- kvalitný písomný prejav je výhodou

Cetelem je obchodnou značkou spoločnosti BNP Paribas Personal Finance, dcérskej spoločnosti BNP Paribas Group, ktorá je lídrom v poskytovaní spotrebiteľských úverov vo Francúzsku a Európe.

Od roku 2016 sme sa stali pobočkou zahraničnej banky, špecializujúca sa na poskytovanie spotrebiteľských úverov : nákup na splátky, osobné pôžičky a kreditné karty.
Cetelem sa spája s inováciami v oblasti spotrebiteľského financovania. Ako prví sme uviedli na trh nový distribučný kanál pre úverové produkty. Vďaka jedinečnej technológii umožňujeme získať pôžičku cez Internet a okrem pohodlia vybavenia, jedinečnou výhodou je okamžitý výsledok posúdenia, ktorý žiadateľovi poskytne systém automatického spracovania.
Našou víziou je byť prvou voľbou pre úver a pomáhame tak uskutočniť plány našich klientov.

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov
ID: 826478  Dátum zverejnenia: 2.1.2015  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou