Vodič nákladného auta - Nitra

CESTY NITRA, a.s.

Miesto práce
Murgašova 4, Nitra
Termín nástupu
ASAP
Ponúkaný plat (brutto)
Dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- riadenie, obsluha a bežná údržba prideleného nákladného auta,
- kontrola prevádzkyschopnosti nákladného auta,
- dodržiavanie pracovného rozvrhu a určenej trasy,
- dodržiavanie vyhlášky o podmienkach prevádzky vozidiel na pozemných komunikáciách,
- údržba a bežné opravy prideleného nákladného auta, kontrola nástrojov, vybavenia a komunikačných zariadení,
- vedenie nákladného auta riadnym a bezpečným spôsobom s ohľadom na stav vovzovky, počasie, dopravu,
- vedenie bežných záznamov o prevádzke nákladného auta,
- starostlivosť o funkčnosť prietokomerov PHM a OBU jednotiek elektronického mýta,
- efektívne využívanie prideleného nákladného auta, s dôrazom na ekonomiku prevádzky a spotrebu PHM,
- plnenie ostatných úloh podľa pokynov nadriadeného,

- práca pre stabilnú spoločnosť
- príspevok na stravovanie nad rámec zákona
- stabilný kolektív zamestnancov

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Vodičský preukaz

B, C, E

Počet rokov praxe

1

- kvalifikačná karta vodiča
- doklad o psychickej spôsobilosti vodiča
- tachografová karta vodiča

Spoločnosť pôsobiaca v oblasti investičnej výstavby, rekonštrukcií, opráv cestnej siete a predaja kameniva, štrkopiesku na Slovensku.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Murgašova 6
949 78 Nitra
ID: 2755761   Dátum zverejnenia: 7.10.2016