Strojník cestných strojov-autogradery, graderelevátory, NR

CESTY NITRA, a.s.

Miesto práce
Murgašova 6, Nitra
Termín nástupu
Dohodou
Ponúkaný plat (brutto)
Dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Strojník cestných strojov - autogradery, graderelevátory
 vedenie bežných záznamov o prevádzke pracovného stroja – autograderu, graderelevátoru, mechanizmu alebo zariadenia,
 odovzdanie prvotnej dokumentácie technikovi dopravy a mechanizácie oddelenia dopravy a mechanizácie v stanovenom termíne,
 údržba a bežné opravy pracovného stroja – autograderu, graderlevátoru, mechanizmu alebo zariadenia,
 starostlivosť o funkčnosť prietokomerov PHM,
 dodržiavanie pracovného rozvrhu,
 dodržiavanie vyhlášky o podmienkach prevádzky vozidiel na pozemných komunikáciách,
 kontrola prevádzkyschopnosti pracovného stroja – autograderu, graderlevátoru , mechanizmu, či zariadenia pred začatím práce, kontrola ich chodu a výkonu v priebehu práce,
 riadenie a obsluha pracovného stroja – autograderu, graderlevátoru, mechanizmu a zariadenia, kontrola ich prevádzky a výkonu,
 efektívne využívanie pracovných strojov – autograderu, graderlevátoru s dôrazom na ekonomiku prevádzky a spotrebu PHM,

Vhodný kandidát je uchádzač, ktorý je držiteľom platného strojníckeho preukazu ( skupina 11).

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

1

Spoločnosť pôsobiaca v oblasti investičnej výstavby, rekonštrukcií, opráv cestnej siete a predaja kameniva, štrkopiesku na Slovensku.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Murgašova 6
949 78 Nitra
ID: 2754522   Dátum zverejnenia: 6.10.2016