Junior Sales Manager v CK GLOBTOUR

Cestovná kancelária GLOBTOUR

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
1 000 EUR/mesiac+ mesačný podiel na dosiahnutom obrate

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Zaujíma Vás práca v cestovnom ruchu? Ovládate anglický jazyk na komunikatívnej úrovni? Pokiaľ áno, tak v súčastnosti hľadáme šikovného kolegu na pozíciu Junior Sales Managera. Budete súčasťou tímu na našej centrále v Bratislave, ktorý je zodpovedný za prípravu produktov a komunikáciu s partnermi.

Vašu hlavnou náplňou práce bude:
- príprava produktov cestovnej kancelárie;
- práca a komunikácia so zahraničnými a províznymi partnermi;
- práca a komunikácia s leteckými a transferovými spoločnostami;
- práca s rezervačným systémom spoločnosti;
- fakturácia, kontrola platieb a iné administratívne práce;
- spolupráca kolegami na centrále a pobočkách.

Skúsenosti z práce v cestovnej kancelárii alebo z cestovného ruchu sú veľkou výhodou!

- Výhodný odmeňovací systém, ktorým odmeňujeme skvelé predajné výsledky
- Absolvovanie zahraničných info ciest na ktorých spoznáte krajiny v ponuke CK GLOBTOUR
- Možnosť dovolenky grátis
- Zaujímavá práca v oblasti cestovného ruchu
- Možnosť veľa sa naučiť a odborne rásť v oblasti cestovného ruchu
- Dlhoročný kolektív s rodinnou atmosférou
- Teambuildingy a školenia

ĎAKUJEME uchádzačom za prejavený záujem, štruktúrované životopisy posielajte mailom na doleuvedenú adresu.

Zaslané životopisy budú posúdené, kontaktovať však budeme len uchádzačov spĺňajúcich naše požiadavky.

Na zaradenie do všeobecnej evidencie uchádzačov o zamestnanie v GLOBTOUR GROUP a.s., aby sme Vás vedeli kontaktovať s ponukami práce, je potrebný Váš súhlas.
V životopise preto prosím uveďte: "Súhlasím so spracovaním osobných údajov prevádzkovateľom GLOBTOUR GROUP a.s". Súhlas máte právo kedykoľvek odvolať.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Fakturácia - Základy
Pokladňa - Základy

Prax na pozícii/v oblasti

Cestovný ruch

Počet rokov praxe

2

- ústretový a proaktívny prístup ku klientom
- komunikačné, organizačné a predajné zručnosti
- príjemné vystupovanie a prejav
- schopnosť pracovať samostatne a ochota rýchlo sa učiť
- spoľahlivosť a zodpovednosť
- časová flexibilia v prípade predaja počas sezóny
- prax v cestovnej kancelárie výhodou

Cestovná kancelária GLOBTOUR ako člen Slovenskej asociácie cestovných kancelárií a agentúr má na trhu cestovného ruchu dlhodobú tradíciu. Patríme medzi TOP 10 najúspešnejších cestovných kancelárií na Slovensku a naše pobočky sme rozšírili aj do Českej republiky. V súčastnosti intenzívne venujeme čas do online predaja pričom spolupracujeme s vyše 500 ďalšími cestovnými kanceláriami a agentúrami.

Vďaka našim službám s nami cestuje od roku 1991 veľké množstvo spokojných zákaznikov.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 4775997  Dátum zverejnenia: 12.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 000 EUR/mesiac