Logo Cestovná kancelária DAKA, s.r.o.

Travel Experience Specialist - Špecialista/ka na zážitky z cestovania

Cestovná kancelária DAKA, s.r.o.

Miesto práce
Hamuliakovo 342, Hamuliakovo
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ASAP alebo podľa dohody
Mzdové podmienky (brutto)
1 400 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ste pripravení vydať sa na vzrušujúcu cestu s nami? Hľadáme dynamického, vynaliezavého a odolného člena tímu, ktorý by sa k nám pripojil ako operátor call centra v cestovnej kancelárii DAKA.

Táto úloha nie je len o odpovedaní na hovory – je to o tom, byť hlasom odbornosti a profesionality pre našich vážených klientov.

Budete hrať kľúčovú úlohu pri zabezpečovaní toho, aby ich otázky a požiadavky boli riešené s maximálnou starostlivosťou.

Ale to nie je všetko. Vaše každodenné úlohy budú zahŕňať všetko od interakcie s klientmi cez telefón a online kanály až po nadviazanie nových partnerstiev s hotelmi po celom svete. Navyše budete mať príležitosť skutočne ovplyvniť zabezpečenie hladkých a nezabudnuteľných cestovateľských zážitkov pre našich klientov.
Pridajte sa k nám pri formovaní nezabudnuteľných ciest a plnení snov. Prihláste sa teraz a vydajme sa spolu na toto dobrodružstvo!

• Ponúkame stabilnú prácu v rámci poprednej spoločnosti v odvetví turizmu.
• Príjemný team.
• Obedy platené zamestnávateľom.
• Zľavy na zájazdy poskytované našou spoločnosťou.

CK DAKA bude kontaktovať iba tých uchádzačov, ktorí spĺňajú kritéria uvedenej pracovnej pozície.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

31.5.2024 (ostáva ešte 14 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Office - Mierne pokročilý

Počet rokov praxe

1

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Počítačové a internetové zručnosti sú základ
Komunikačné zručnosti
Proaktívny prístup
Samostatnosť
Zodpovednosť

Logické myslenie

Cestovná kancelária DAKA s 12 ročnou históriou, sa špecializuje na organizáciu poznávacích zájazdov. Svojim klientom poskytuje unikátne zážitky a možnosť objavovať nové destinácie v pohodlí moderných autobusov alebo letecky.

Kontakt

ID: 4821582  Dátum zverejnenia: 3.5.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 400 EUR/mesiac