Elektrotechnik

Cestná svetelná signalizácia

Miesto práce
územie mesta Košice a prevádzka na Krivej ul.
Termín nástupu
15.10.-15.11.2016
Ponúkaný plat (brutto)
700 - 1100 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

údržba, identifikácia porúch a oprava zariadení svetelnej signalizácie a iných elektrotechnických zariadení na križovatkách a v mieste prevádzky, ďalšie súvisiace elektrotechnické práce, káblové rozvody, výstavba signalizačných zariadení a pod.

stravné lístky, pevná pracovná doba podľa harmonogramu

Informujte sa telefonicky, v prípade obojstranného záujmu sa dohodneme na stretnutí. Je nevyhnutné zaslať e-mailom životopis,ale iba ak spĺňate podmienky pre tento druh práce. Uchádzač musí mať trvalé bydlisko v Košiciach! Sme menšia firma, ktorá hľadá seriózneho človeka na patričnej technickej úrovni.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

technický smer

Počítačové znalosti - používateľ

Microsoft Windows - pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

elektrotechnika
3

Požadujeme: technické predpoklady, zodpovednosť, precíznosť, zmysel pre poriadok, dobré vodičské schopnosti, osvedčenie z Vyhl.508/2009 minimálne §22.
Berieme do úvahy aj prednosti ako: výborný technický prejav na papieri,znalosti počítačovej techniky, skúsenosti v rádioamatérskej alebo elektrotechn.oblasti.

Opravy a údržba zariadení cestnej svetelnej signalizácie a súvisiacich zariadení, príležitostná výstavba CSS. Túto činnosť vykonávame od roku 1993.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov

Krivá 23
040 01 Košice
ID: 613031   Dátum zverejnenia: 26.9.2016