Technické čištění letadel

Český Aeroholding, a.s.

Místo práce
Praha
Druh pracovního poměru
plný úvazek

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Co u nás budete dělat:

  • Pomocné práce při manipulaci s letadlovou technikou
  • Pomocné práce při mytí a čištění letadel a letadlové techniky
  • Práce s chemickými čistícími prostředky

Co od Vás očekáváme:

  • SŠ vzdělání nebo odborné vyučení
  • Věk nad 18 let
  • Platný řidičský průkaz skupiny B
  • Manuální zručnost a fyzická zdatnost
  • Pečlivost a spolehlivost
  • Trestní bezúhonnost
  • Časová flexibilita

Co Vám nabízíme:

  • Zajímavou a pestrou práci v atraktivním prostředí
  • Práci na HPP na dobu určitou
  • Platové ohodnocení včetně příplatků 17-19 tisíc hrubého
  • Zaměstnanecké benefity
  • 5 týdnů dovolené
  • 12-ti hodinové směny
  • Práce v nepřetržitém provozu

Možný nástup:

  • Listopad 2016 nebo dle dohody

Požadavky na zaměstnance

Pozici vyhovují uchazeči se vzděláním

středoškolské bez maturity

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Český aeroholding je významnou českou skupinou firem, která sdružuje společnosti působící v oblasti letecké přepravy a souvisejících pozemních službách v prostoru mezinárodního Letiště Václava Havla Praha. Mateřská společnost Český aeroholding zajišťuje koordinaci, finanční řízení a realizuje synergie uvnitř skupiny. Klíčovými dceřinými společnostmi jsou Letiště Praha, a. s., Czech Airlines Handling, a.s., a Czech Airlines Technics, a.s.

Adresa společnosti

ID: 2761336   Dátum zverejnenia: 11.10.2016
Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.