Specialista/ka back office - Hodonín

Česká spořitelna, a.s.

Místo práce
Národní třída 3654/44, Hodonín, Okres Hodonín

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Jaké příležitosti Vám nabízíme?

* začnete kariéru v mezinárodním centru sdílených služeb (pracovní pozice je vhodná i pro absolventy)
* poskytneme vám rozsáhlý tréninkový program, včetně on-the-job školení, můžeme vám nabídnout další odborná školení a kurzy
* můžete očekávat zajímavou a zodpovědnou práci

Budete zodpovědní za samostatné provádění back office činností:
* vkládání a kontrolu dat v interních systémech dle požadavků
* evidenci a archivaci jednotlivých operací a související administrativu
* reklamaci chybně zpracovaných transakcí
* podpůrné činnosti dle požadavků interních klientů
* komunikaci s ostatními útvary v rámci celé finanční skupiny

Co očekáváme od Vás?

Vaše kvalifikace:
* minimálně středoškolské vzdělání (nejlépe ekonomického zaměření)
* angličtina – slovem i písmem
* němčina – znalost němčiny je výhodou
* Microsoft Office – středně pokročilý uživatel

Jste pravým člověkem pro tuto práci pokud máte:
* analytické schopnosti, přesnost a preciznost
* cílevědomost
* zkušenosti v administrativě z bankovní nebo podobné oblasti (je výhodou)

Zaměstnanecké výhody, benefity

Co můžete očekávat od nás:

* zajímavou a perspektivní pozici v zázemí mezinárodní banky
* příležitosti pro profesní rozvoj a vzdělávání (jazykové a další kurzy)
* zaměstnanecké benefity (5 týdnů dovolené, 5 dnů zdravotního volna, stravenky, systém Cafeteria, příspěvky na penzijní a zdravotní pojištění, zvýhodněná nabídka bankovních produktů, atd.)

Staňte se členem našeho týmu! Těšíme se na Vaše životopisy.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Jazykové znalosti

Český jazyk - Pokročilý (C1) nebo Anglický jazyk - Úplný začátečník (A1)

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Erste Group Shared Services (EGSS), s.r.o. byla založena v roce 2010 jako dceřiná společnost Erste Group Bank AG a České spořitelny, a.s.

EGSS zpracovává platební transakce a poskytuje služby v oblasti správy klientských dat, výhradně pro interní klienty v rámci finanční skupiny Erste.

Hledáte zajímavou a stabilní práci v příjemném prostředí a přátelském kolektivu? Chcete začít svou kariéru v mezinárodní společnosti? Pokud ano, pak je tato pracovní nabídka pro Vás skvělou příležitostí.
ID: 2968616  Dátum zverejnenia: 15.5.2017