Junior BI Analyst - Reporting Enthusiast

Česká spořitelna, a.s.

Miesto práce
Antala Staška 1292/32, 140 00 Praha 4, Hlavné mesto Praha
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Máte chuť:
• Společně s týmem pracovat na tvorbě a údržbě analytického úložiště (Analytical Data Store)?
• Rozvíjet analytické úlohy nad platformou hadoop?
• Podporovat data discovery týmů v rámci ČS a účastnit se data discovery úloh?
• Spolupracovat na projektech za oblast reportingu a data discovery?
• Navrhovat, vyvíjet a implementovat nová řešení?
• Účastnit se testování nových verzí a jejich zavádění do provozu?
• Být s námi na jedné lodi?

Budeme si rozumět, pokud:
• máte zájem o práci s DB Oracle (přímá zklušenost není nutmá)
• znáte analytické nástroje (a nebojíte se je použít)
• máte chuť učit se novým technologiím a pojmům
• chcete pracovat s velkými daty ve velké bance
• studoval/a jste VŠ/SŠ vzdělání technického směru
• nejsou vám cizí prostředí Cognos/Tableau/SAS Visual Analytics a již jste se potkal/a s oborem data discovery/zpracování dat? To vše a je pro Vás výhodou.,

U nás získáte:
• zajímavou a zodpovědnou práci na velkém mezinárodním projektu
• práci v kolektivu, který při sobě stojí
• profesní perspektivu v zázemí mezinárodní banky
• šanci účastnit se kreativních workshopů, IT boot campů a Hackathonů
• široké možnosti odborného rozvoje a vzdělávání
• práci, která dává smysl (na práci pro práci si nehrajeme)

Zamestnanecké výhody, benefity

plně hrazené stravenky, cafeteria system, 5 týdnů dovolené, sickdays, občasná práce z domova, přístup k nejnovějším technologiím... benefitů je celá škála, ne jen kvůli nim se za námi přijďte podívat!

Informácie o výberovom konaní

Zajímá Vás práce s velkými daty? Ozvěte se! Jistě najdeme místo pro šikovné absolventy se zájmem učit se novým technologiím!

Požiadavky na zamestnanca

Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

preferujeme technické zaměření - není podmínkou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Osobnostné predpoklady a zručnosti

Hledáme kolegu či kolegyni, kterého/kterou budeme moci naučit práci s velkými daty, práci ve velké bance s nejnovějšími technologiemi, v týmu specializovaném na reporting. Nový/á kolega/kolegyně by měl/a mít otevřenou mysl a chuť učit se novým věcem. Týmového hráče, nebo hráčku, který/á neváhá účastnit se také cross bank projektů.

Inzerujúca spoločnosť

Stručná charakteristika spoločnosti

ID: 2884559  Dátum zverejnenia: 10.1.2017