Vývojář/ka Oracle technologií

Česká spořitelna, a.s.

Miesto práce
Antala Staška 1292/32, Praha 4, Hlavné mesto Praha
Druh pracovného pomeru
plný úväzok

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

* rozvíjet aplikace realizované na databázové platformě
* realizovat analýzy na základě business specifikace pro nové požadavky
* účastnit se na vývoji nových verzí, přípravě konfigurací
* podporovat testy a vývoj nových verzí a jejich zavádění do provozu
* provádět nastavení a údržbu procesů pro DEVOPS / continuous integration
* řešit provozní problémy, analyzovat a realizovat opravy/změny kódu

Budeme si rozumět, pokud:
* máte analytické myšlení
* znáte SQL a PL/SQL, databáze Oracle
* máte zkušenost s prostředím Linux (Unix)
* jste schopný/schopná týmové spolupráce
* máte nejlépe VŠ vzdělání technického směru
* znáte NoSQL databáze - výhodou

Zamestnanecké výhody, benefity

U nás získáte:
* zajímavou a zodpovědnou práci v největší bance v ČR
* motivující mzdové ohodnocení včetně nadstandardních zaměstnaneckých výhod
* profesní perspektivu v zázemí mezinárodní banky
* rozvíjet svůj profesní i osobní potenciál pomocí vzdělávacích programů
* být součástí přátelského a inspirativního týmu, který se vzájemně obohacuje a učí
* vybírat si z široké nabídky volnočasových a finančních benefitů

Požiadavky na zamestnanca

Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Český jazyk - Expert (C2) alebo Slovenský jazyk - Expert (C2) alebo Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Oracle Database - Pokročilý
SQL - Pokročilý
Oracle PL/SQL - Pokročilý
Administrácia UNIX/Linux - Základy

Inzerujúca spoločnosť

Stručná charakteristika spoločnosti

ID: 2612315  Dátum zverejnenia: 17.6.2016