C# .NET vývojář

CertiCon a.s.

Místo práce
Praha, Slovenská republika

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Hledáme několik nových kolegů se zkušeností s programováním v C# .NET. Nabízíme práci na různorodých projektech pro zahraniční i české zákazníky (např. vývoj SW pro kardiostimulátory, informační systémy nebo pro oblast počítačového vidění). Nabíráme zkušené programátory i absolventy!

NÁPLŇ PRÁCE:

• Analýza zákaznických požadavků

• Návrhy řešení a vývoj unikátních SW např. v oblasti medicíny, informační systémy, počítačové vidění atd.

• Spolupráce v týmu zkušených kolegů na projektech pro široké spektrum zákazníků

• Příležitostné služební cesty

POŽADUJEME:

• Min. Bc. vzdělání v technickém oboru

• Znalost C#, další jazyky výhodou

• Zkušenosti alespoň ze školních projektů - vhodné i pro absolventy

• Programátorská znalost OS Windows nebo Linux

• Ochota učit se nové věci, flexibilita

• Analytické a komunikační schopnosti, teamová práce

• Dobrá znalost AJ

NABÍZÍME:

• Zajímavou práci na různorodých projektech

• Možnost rotace na projektech v rámci společnosti

• Firemní benefity (5 týdnů dovolené, stravenky, příspěvek na pojištění, sportovní akce)

• Zázemí stabilní, úspěšné a rozvíjející se společnosti

Prohlášení o ochraně osobních dat:

Zasláním životopisu do společnosti CertiCon, a.s. udělujete souhlas se zpracováním a uchováním Vašich osobních údajů ve smyslu § 5 odst. 2 a 5 zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů a o změně některých zákonů na dobu neurčitou resp. do odvolání. Současně tím potvrzujete, že osobní údaje uvedené v zaslaném životopise jsou pravdivé a přesné.

Informace o náboru

Požadavky na zaměstnance

nástavbové/vyšší odborné vzdělání
ID: 1948004  Dátum zverejnenia: 4.12.2014  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.