Dentálna hygienička na polovičný úväzok

CERISA s. r. o.

Miesto práce
Námestie Andreja Hlinku, Považská Bystrica
Druh pracovného pomeru
skrátený úväzok
Termín nástupu
1.7.2024
Mzdové podmienky (brutto)
1 000 EUR/mesiac+ percentuálna odmena z obratu

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ambulancia zubného lekárstva v Považskej Bystrici príjme na trvalý pracovný pomer dentálnu hygieničku alebo hygienika na polovičný úväzok. Pracuje sa v poobedných/ večerných hodinách, 4 hodiny denne, 20 hodín týždenne. Všetkým postupom bude predchádzať zaučenie a privyknutie si na pracovnú pozíciu.

Vykonávanie dentálnej hygieny

Zaznamenávanie a sledovanie stavu parodontu v ústnej dutine

Práca s mikroskopom

Fotografovanie

Dezinfekcia a sterilizácia svojho inštrumentária

​Udržiavanie čistoty a hygieny ambulancie vrámci svojej prevádzky

​Komunikácia s pacientom

​Základné činnosti práce s počítačom​

​- práca v mladom a priateľskom kolektíve
​- perspektívne a stabilné pracovné prostredie
​- príspevok na stravovanie
​- vianočné odmeny
​- rast platu každý rok
​- zľavy na ošetrenie pre zamestnancov a ich rodinných príslušníkov
​- práca s najmodernejším technologickým a prístrojovým vybavením
​- príspevok na odborné kurzy a školenia
​- zabezpečenie pracovného oblečenia
​- zaujímavý a motivujúci systém odmeňovania
​- zabezpečené čerstvé ovocie a káva na pracovisku
​- teambuldingy
​- voľno na narodeniny​

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

dentálna hygiena

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

CERISA - Zubná ambulancia.
ID: 4809950  Dátum zverejnenia: 17.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 000 EUR/mesiac