Logisztikai asszisztens

Ceres Sütőipari Zrt.

A munkavégzés helye
Győr, Magyarország

Csatlakozzon Ön is a Ceres csapatához!

Nemzetközi háttérrel rendelkező élelmiszeripari vállalat munkatársat keres az alábbi pozícióba
Logisztikai asszisztens.

A MUNKAKÖRHÖZ KAPCSOLÓDÓ FŐBB FELADATOK:
- EKÁER ügyintézés teljes körű ellátása.
- Fuvarszámlák ellenőrzése.
- Göngyölegkezelés.
- Kapcsolattartás a részlegekkel, és tolmácsolás-fordítás szlovák nyelven.
- Feladatkörébe tartozó felmerülő problémák kezelése, ügyintézése.

Egyéb béren kívüli juttatások

Versenyképes bérezést és juttatásokat kínálunk. Ezenkívül hosszú távú munkalehetőséget, változatos, motiváló feladatokat egy stabil hátterű vállalatnál.

Információk a kiválasztási folyamatról

Amennyiben állásajánlatunk felkeltette érdeklődését, és tapasztalatai alapján megfelel a megadott elvárásoknak, kérjük, küldje el fényképes önéletrajzát bérigénye megjelölésével az alábbi címre: [email protected]
Jelige: „logisztikai asszisztens”

OKJ
főiskolai végzettség
egyetemi végzettség

Beszélt nyelvek

Szlovák nyelv - Haladó (C1) és Magyar nyelv - Haladó (C1)

A JELÖLTEKKEL SZEMBEN TÁMASZTOTT ELVÁRÁSOK:
- középfokú végzettség (logisztikai asszisztens);
- magyar és szlovák nyelv tárgyalási szintű ismerete;
- hasonló területen szerzett szakmai tapasztalat;
- felhasználói szintű MS Office ismeret (Word, Excel);
- kreativitás, kiváló problémamegoldó képesség és szervező készség;
- jó kommunikációs képesség;
- határozott, céltudatos személyiség;
- cél és eredményorientált szemlélet.

Vállalatunk az 1951-ben alapított Győr- és Vidéke Sütőipari Vállalat jogutódja, több, mint 60 éves szakmai múlttal rendelkezik. A termékportfólió nagyobb részét a szendvicskenyerek és kalácsok, valamint az egészségtudatos táplálkozást támogató termékek teszik ki, melyeket két telephelyen, Győrben és Miskolcon gyártunk. Vállalatunk hosszú évek óta a magyar sütőipari piac meghatározó szereplője.
Termékeinket folyamatosan fejlesztjük, alapvető értékeink közé tartoznak az innovációs készség, a megbízhatóság és kollegáink magas szintű elkötelezettsége.
„Minden ízében életrevaló”
ID: 3088102  Dátum zverejnenia: 31.5.2017