Samostatná účtovníčka

CEREBRA Consulting, s.r.o.

Jána Kollára 13, 915 01 Nové Mesto nad Váhom, okres Nové Mesto nad Váhom
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

kompletné spracovávanie finančného účtovníctva zverených klientov zamestnávateľa v štruktúre dodávateľské faktúry, odberateľské faktúry, pokladničné doklady, bankové výpisy, interné doklady,spracovanie daňových priznaní k DPH, súhrnného výkazu, vyhotovuje riadnu ročnú účtovnú závierku zverených klientov a daňové priznania k dani z príjmov,vyhotovuje hlásenia, podklady, prehľady podľa zákonných požiadaviek a zmluvných dohôd s klientom v požadovanom rozsahu a termínov, kontrola správnosti vykazovania daňových povinností.

• dynamické a priateľské pracovné prostredie
• podporovanie profesionálneho a osobného rozvoja
• perspektíva dlhodobej spolupráce
• zázemie v stabilnej spoločnosti
• platové podmienky zodpovedajúce pozícii a skúsenostiam

Ďakujeme Vám všetkým, ktorí ste prejavili záujem pracovať v našej spoločnosti. Po starostlivom posúdení všetkých obdržaných žiadostí budeme kontaktovať iba uchádzačov, ktorí spĺňajú uvedené požiadavky. Ďakujeme za pochopenie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomika a účtovníctvo

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Fakturácia - Pokročilý
Podvojné účtovníctvo - Pokročilý
Skladové hospodárstvo - Pokročilý
Pokladňa - Pokročilý
POHODA (účtovníctvo) - Pokročilý
Internet(e-mail, www) - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

podvojné účtovníctvo, dane

Počet rokov praxe

3

zodpovednosť, precíznosť, trpezlivosť, flexibilita, komunikatívnosť, tímová spolupráca, lojálnosť,

CEREBRA Consulting, s.r.o. pôsobí na trhu od 2004. Počas tohto obdobia sme sa stali stabilným a silným partnerom našich klientov, ktorým dlhodobo poskytujeme služby vedenia účtovníctva, mzdovej a personálnej agendy, ako aj poradenstva v uvedených oblastiach.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 2384707  Dátum zverejnenia: 1.12.2016  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou