Informace o pracovním místě

Místo práce
Praha
Druh pracovního poměru
plný úvazek
ČEPS, a.s.

ČEPS, a.s. je úspěšnou energetickou společností, provozovatelem české soustavy pro přenos elektřiny, který intenzivně spolupracuje se svými zahraničními protějšky v celé Evropě na tvorbě liberalizovaného trhu s elektřinou.

Specialista/ka odd. SW pro dispečerské řízení

ČEPS, a.s.

Pracovní náplň:

  • Zajištění spolehlivého provozu energetických aplikací a databází v oddělení SW pro DŘ
  • Vývoj nových aplikací zejména pro oblast dispečerského řízení
  • Správa aplikací a databází
  • Zpracovávání a údržba dokumentace
  • Spolupráce s interními uživateli aplikací
  • Spolupráce s externími dodavateli

Požadujeme:

  • VŠ vzdělání technického směru (nebo vyšší odborné IT)
  • Nutná znalost SQL (MS SQL, T-SQL)
  • Nutná znalost programování (např. C#, VBA, Python, …)
  • Znalost webových technologií výhodou
  • Zkušenosti s agilními metodikami
  • Znalost elektroenergetiky výhodou
  • Znalost AJ
  • Zájem učit se novému
  • Dobré komunikační a organizační schopnosti, odolnost proti stresu, schopnost pracovat v týmu
  • Logické a analytické myšlení, flexibilita, aktivní přístup, samostatnost, pečlivost

Nabízíme:

  • Nástup ihned
  • Pracovní smlouvu na dobu určitou jednoho roku, následně na dobu neurčitou
  • Odpovídající mzdové ohodnocení + zaměstnanecké benefity
  • Dlouhodobou perspektivu uplatnění a zázemí stabilní společnosti
  • Zajímavou a různorodou práci
  • Příjemné pracovní prostředí

V případě, že splňujete požadavky a máte zájem o účast ve výběrovém řízení, zašlete nám Váš životopis. Pokud postoupíte do dalšího kola výběrového řízení, budeme Vás kontaktovat do 30 pracovních dnů.

Adresa společnosti
Elektrárenská 774
10100 Praha

ID: 2804571   Dátum zverejnenia: 9.11.2016
Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.