Obchodný zástupca

CEOD, s.r.o. Central European Oil Distributor

Bratislavský kraj, Žilinský kraj, Trenčiansky kraj, Trnavský kraj, Nitriansky kraj
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
5/2015
Mzdové podmienky (brutto)
základný plat + provízna odmena závislá od výkonu

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme príjemného, šikovného a ambiciózneho obchodníka/obchodníčku - predaj olejov,mazív a filtrov (autoservis, transport, priemysel)

-starostlivosť o existujúcich klientov, udržiavanie obchodných vzťahov
-akvizície nových klientov
-príprava obchodných ponúk
-reporting

-zaujímavá práca v stabilnej spoločnosti
-pracovná zmluva na dobu neurčitú
-motivujúce platové ohodnotenie
-odborné zaškolenie, coaching
-služobný automobil aj na súkromné účely
-mobilný telefón, notebook

Ak Vás naša ponuka zaujala, zašlite nám mailom žiadosť spolu so životopisom, fotografiou a sprievodným listom do 10.05.2015

Zaslaním žiadosti záujemca o zamestnanie vyjadruje súhlas spoločnosti CEOD, s.r.o. so spracovaním jeho osobných údajov pre účely výberového konania v zmysle Zák. č. 428/2002 Z.z. o ochrane osobných údajov v platnom znení.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

nerozhoduje

Ostatné znalosti

Hospodárska korešpondencia - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

- príjemné a profesionálne vystupovanie voči klientom, aktívny prístup, empatia, flexibilita, kreativita, cieľavedomosť a zodpovednosť
- samostatnosť, obchodný talent, vysoká výkonnosť a priebojnosť
- schopnosť viesť samostatne obchodné jednania (veľmi dobré komunikačné a obchodné zručnosti)
- predajná prax v oblasti automotive (autoservis, predajne náhr. dielov, doprava)

Spoločnosť CEOD, s.r.o. Central European Oil Distributor je významný importér olejov,mazív a filtrov najväčších svetových značiek na Slovensku.
Autorizovaný distribútor filtračných riešení Donaldson pre SR.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci
ID: 1553758  Dátum zverejnenia: 13.4.2015  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: základný plat + provízna odmena závislá od výkonu