Špecialista na reality a financie

CENTURY 21 Slovakia

Miesto práce
Tkáčska 4 080 01 Prešov, okres Prešov
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
Platobné podmienky budú spresnené na osobnom pohovore

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ste aktívny, dynamický a pracovitý človek? Máte skúsenosti s finančným poradenstvom alebo s prácou realitného makléra? Možno ste to práve Vy, koho hľadáme!
Realitná kancelária CENTURY 21 Centrum Bývania, prešovská pobočka najväčšej realitnej siete na svete, vyberá do svojho tímu vhodných uchádzačov na voľnú pracovnú pozíciu: Špecialista na financie a reality.

Vaša pracovná náplň:

- vyhľadávanie obchodných príležitostí
- zabezpečovanie priameho výkupu nehnuteľností
- sprostredkovanie kúpy, predaja a prenájmu nehnuteľností
- finančné poradenstvo (hypotekárne úvery, poistenie a investície)

Realitná kancelária CENTURY 21 Centrum Bývania Vám ponúka:

- silnú a uznávanú medzinárodnú značku
- zázemie najväčšej realitnej siete pôsobiacej vo svete
- medzinárodne ocenený vzdelávací program CREATE 21
- marketingovú, právnu a finančnú podporu až do výšky 1.000,- €
- nadštandardné finančné ohodnotenie s možnosťou neobmedzeného zárobku
- osvedčené know-how renomovanej realitnej spoločnosti s dlhoročnou tradíciou
- reprezentatívnu kanceláriu na lukratívnom mieste s dobrou dostupnosťou pre klientov

Realitná kancelária CENTURY 21 Centrum Bývania od Vás očakáva:

- obchodný talent
- reprezentatívne vystupovanie
- schopnosť prekonávať prekážky a ísť za svojim cieľom
- ochotu učiť sa novým veciam a rozširovať si odborné znalosti

- žiadne vstupné náklady a poplatky
- pohyblivá pracovná doba
- dôkladné zaškolenie a tréningy
- neustála podpora zo strany kancelárie
- možnosť čiastočnej práce z domu
- najnovšie informačné technológie

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- vynikajúce komunikačné, obchodné a argumentačné schopnosti
- spoľahlivosť
- cieľavedomosť
- príjemné a kultivované vystupovanie
- práca s PC na užívateľskej úrovni

CENTURY 21® je globálna, silná a energická spoločnosť pôsobiaca na realitnom trhu, ktorá sa stala najväčším poskytovateľom realitných služieb na svete. Vo viac ako 7500 nezávisle vlastnených realitných kanceláriách pracuje vyše 100 tisíc profesionálov v 74 krajinách sveta. CENTURY 21® vstúpilo na Slovensko 21. 01. 2010. Od tej doby sme otvorili mnoho úspešných realitných kancelárií, ktoré poskytujú svojim klientom Zlatý štandard realitných služieb. Kvalitou poskytovaných služieb, efektívnymi rozhodnutiami a inovatívnymi riešeniami chceme maximálne uspokojovať potreby našich zákazníkov. Práve ich sny sú pre nás výzvami, ktoré nás nútia neustále hľadať a školiť nových profesionálnych maklérov a zlepšovať Systém CENTURY 21® pre slovenské prostredie tak, aby sme si vybudovali ich plnú dôveru. Všetky naše rozhodnutia vychádzajú z našich hodnôt a platnej legislatívy Slovenskej republiky. Z nich vyrastá aj naša firemná kultúra, vďaka ktorej rastie dôvera zákazníkov v Systém CENTURY 21®. Svojimi skúsenosťami posúvame realitný trh na vyššiu úroveň a naším cieľom je stať sa aj na Slovensku lídrom v poskytovaní realitných služieb.
ID: 2920509  Dátum zverejnenia: 3.2.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Platobné podmienky budú spresnené na osobnom pohovore