Špecialista na predaj / prenájom nehnuteľností v Bratislave - CENTURY 21

CENTURY 21 Slovakia

Miesto práce
Kaštieľska 2, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
Platobné podmienky budú spresnené na osobnom pohovore

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Celosvetová sieť kancelárií CENTURY 21 už od roku 1971 pomáha každý deň miliónom klientom na celom svete úspešne, kvalitne a rýchlo predať ich nehnuteľnosti.
Práca v realitách je zaujímavá, dynamická, flexibilná. Staňte sa nezávislými pánmi svojho času s neobmedzenou výškou príjmu !

CENTURY 21 otvára v Bratislave ďalšie kancelárie. Tento mesiac hľadáme do nášho tímu nového člena pre lokalitu Bratislava.

Nie je prekážkou, pokiaľ ste v realitnom biznise ešte nepracovali, dôležitý je Váš obchodný duch. Či už ste nespokojný v zamestnaní, rodič po materskej dovolenke alebo obchodník z inej oblasti, ozvite sa nám !

Naučte sa obchodovať s nehnuteľnosťami od najlepších !

CENTURY 21 je najznámejšia značka v realitách, čo dáva každému maklérovi silnú konkurenčnú výhodu. Staňte sa súčasťou jednej z najlepších spoločností na Slovensku. Jednoducho na značke záleží!

- možná práca aj z domu
- školenia
- neplatíte žiadne poplatky kancelárií
- ďalší príjem z hypotekárneho servisu
- jedinečný medzinárodný vzdelávací systém CREATE 21
- vzdelávacie a spoločenské akcie, národné ocenenia najlepších maklérov
- rodinná atmosféra v kancelárií /teambuildingy, súťaže/
- možnosť špecializácie – buďte expertom na predaj či prenájom bytov a domov alebo špecialistom na developerské projekty
- možnosť spolupráce s maklérmi z celého Slovenska v sieti CENTURY 21
- kariérny rast s možnosťou otvoriť si vlastnú kanceláriu CENTURY 21
- zázemie najväčšej realitnej siete pôsobiacej vo svete a jedinečný pracovný systém CENTURY 21

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vodičský preukaz

B

- príjemné a profesionálne vystupovanie
- komunikatívnosť a flexibilita
- cieľavedomosť a proklientský prístup

CENTURY 21® je globálna, silná a energická spoločnosť pôsobiaca na realitnom trhu, ktorá sa stala najväčším poskytovateľom realitných služieb na svete. Vo viac ako 7500 nezávisle vlastnených realitných kanceláriách pracuje vyše 100 tisíc profesionálov v 74 krajinách sveta. CENTURY 21® vstúpilo na Slovensko 21. 01. 2010. Od tej doby sme otvorili mnoho úspešných realitných kancelárií, ktoré poskytujú svojim klientom Zlatý štandard realitných služieb. Kvalitou poskytovaných služieb, efektívnymi rozhodnutiami a inovatívnymi riešeniami chceme maximálne uspokojovať potreby našich zákazníkov. Práve ich sny sú pre nás výzvami, ktoré nás nútia neustále hľadať a školiť nových profesionálnych maklérov a zlepšovať Systém CENTURY 21® pre slovenské prostredie tak, aby sme si vybudovali ich plnú dôveru. Všetky naše rozhodnutia vychádzajú z našich hodnôt a platnej legislatívy Slovenskej republiky. Z nich vyrastá aj naša firemná kultúra, vďaka ktorej rastie dôvera zákazníkov v Systém CENTURY 21®. Svojimi skúsenosťami posúvame realitný trh na vyššiu úroveň a naším cieľom je stať sa aj na Slovensku lídrom v poskytovaní realitných služieb.
ID: 2907440  Dátum zverejnenia: 25.1.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Platobné podmienky budú spresnené na osobnom pohovore