Hypotekárny špecialista/špecialistka - TPP

CENTURY 21 Slovakia

Miesto práce
Kaštieľska 2, Bratislava
Termín nástupu
dohodou
Ponúkaný plat (brutto)
dohodou, fix + variabilná časť

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Na pozícii hypotekárneho špecialistu budete zodpovedný za predaj hypotekárnych úverov, budovanie databázy klientov a vytváranie dlhodobých vzťahov s klientmi.

Čo od Vás budeme očakávať?

- Predaj hypoték externou formou z portfólia všetkých slovenských bánk
- Systematické budovanie databázy potenciálnych klientov v spádovej oblasti kancelárie
- Budovanie dlhodobých vzťahov s klientmi a riadenie ich vysokej spokojnosti.

Požadovaná prax:
- prax v oblasti poskytovania/predaja hypotekárnych úverov v banke alebo ako externý finančný sprostredkovateľ/hypotekárny poradca najmenej 1 rok

Pre ďalšie informácie stačí reagovať na túto ponuku a my Vás budeme v krátkom čase kontaktovať

- stabilný model odmeňovania (fix + variabil), zamestnanie formou TPP
- služobný notebook a telefón
- práca pre svetovú jednotku v realitách
- súčasť profesionálnej, procesne riadenej organizácie

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Ekonomické alebo technické zameranie výhodou.

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Počítačové znalosti - používateľ

Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Outlook - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý

Vodičský preukaz

B

- veľmi dobré komunikačné zručnosti
- proklientská orientácia
- rozvinuté a praxou potvrdené obchodné a servisné zručnosti
- orientácia na výsledky a budovanie dlhodobých vzťahov s klientmi, pozitívny prístup k ľuďom
- zodpovednosť a samostatnosť, profesionálne a etické správanie

CENTURY 21 je globálna, silná, energická spoločnosť pôsobiaca na realitnom trhu. Od jej vzniku v roku 1971 sa Systém CENTURY 21 ® stal najväčším poskytovateľom realitných služieb na svete. Vo viac ako 9000 nezávisle vlastnených realitných kanceláriách pracuje takmer 165 tisíc profesionálov v takmer 74 krajinách sveta. Po 5 rokoch pôsobenia v Čechách sme otvorili viac než 80 kancelárií a po 3 rokoch na Slovensku sme sa na trhu etablovali ako silná a úspešná firma v regiónoch Bratislava, Pezinok, Nitra, Trnava, Púchov, Banská Bystrica, Košice, Prešov a Poprad. Vo všetkých aspektoch je Systém CENTURY 21 ® vnímaný ako Zlatý štandard na realitnom trhu.

Adresa spoločnosti

GOLDEN ESTATE, s. r. o.
Kaštieľska 2
82102 Bratislava

Kontakt

Poslať spoločnosti životopis
ID: 2804887   Dátum zverejnenia: 9.11.2016