Trainee C21- TPP - Realitný maklér

CENTURY 21 Slovakia

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
Dohodou
Ponúkaný plat (brutto)
Dohodou, fix + variabilná časť

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Na pozícii Trainee C21 budete mať možnosť oboznámiť sa so systémom fungovania realitnej kancelárie a s jej jednotlivými procesmi. Pod vedením skúseného mentora spoznáte všetky činnosti realitnej kancelárie vedúce k úspešným obchodom a k budovaniu dlhodobých vzťahov so zákazníkmi
kancelárie. Budete oboznámení so zmluvnou dokumentáciou a právnym minimom realitného obchodu. Po skončení Trainee programu budete pripravení na plnohodnotné fungovanie na pozícii Špecialista realít alebo Predajca (podľa vášho osobného profilu a preferencií).

Čo od Vás budeme očakávať?

- aktívnu účasť na trainee programe pod vedením mentora
- kontakt so zákazníkmi, marketingové aktivity, práca s databázou
- administrácia zmluvnej dokumentácie

- súčasť profesionálnej, procesne riadenej organizácie
- stabilný model odmeňovania (fix + variabil), zamestnanie formou TPP
- služobný notebook a mobilný telefón
- práca pre svetovú jednotku v realitách
- priestor pre profesionálny rozvoj v oblasti realitného obchodu

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Ekonomické alebo technické zameranie výhodou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Počítačové znalosti - používateľ

Microsoft Word - pokročilý
Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Outlook - pokročilý

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- veľmi dobré komunikačné zručnosti, proklientská orientácia
- pozitívny prístup k ľuďom
- tímovosť, zodpovednosť a samostatnosť, profesionálne a etické správanie

CENTURY 21 je globálna, silná, energická spoločnosť pôsobiaca na realitnom trhu. Od jej vzniku v roku 1971 sa Systém CENTURY 21 ® stal najväčším poskytovateľom realitných služieb na svete. Vo viac ako 9000 nezávisle vlastnených realitných kanceláriách pracuje takmer 165 tisíc profesionálov v takmer 74 krajinách sveta. Po 5 rokoch pôsobenia v Čechách sme otvorili viac než 80 kancelárií a po 3 rokoch na Slovensku sme sa na trhu etablovali ako silná a úspešná firma v regiónoch Bratislava, Pezinok, Nitra, Trnava, Púchov, Banská Bystrica, Košice, Prešov a Poprad. Vo všetkých aspektoch je Systém CENTURY 21 ® vnímaný ako Zlatý štandard na realitnom trhu.

Adresa spoločnosti

GOLDEN ESTATE, s. r. o.
Kaštieľska 2
82102 Bratislava
ID: 2764810   Dátum zverejnenia: 13.10.2016