Klientský konzultant/konzultantka

CENTURY 21 Slovakia

Miesto práce
Kaštieľska 2, Bratislava
Termín nástupu
dohodou
Ponúkaný plat (brutto)
dohodou, fix + variabilná časť

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Na pozícii klientského konzultanta budete zodpovedný za vytváranie a budovanie vzťahov so zákazníkmi, konzultácie v oblasti procesov predaja nehnuteľností a získavanie nehnuteľností do ponuky kancelárie.

Čo od Vás budeme očakávať?

- Systematické budovanie databázy potenciálnych zákazníkov v spádovej oblasti kancelárie
- Realizáciu efektívnych aktivít na získanie nových klientov, plnenie obchodných plánov.
- Budovanie dlhodobých vzťahov s klientmi a riadenie ich vysokej spokojnosti.
- Realizáciu činností v súlade so zadefinovanými procesmi a postupmi.

Požadovaná prax:
- práca na pobočke – aktívny predaj alebo zákaznícky servis najmenej 3 roky napr. v bankovej pobočke alebo v pobočke mobilného operátora.
- prax v obchode s realitami nie je podmienkou

Pre ďalšie informácie stačí online registrovať Váš životopis a my Vás budeme v krátkom čase kontaktovať.

- súčasť profesionálnej, procesne riadenej organizácie
- stabilný model odmeňovania (fix + variabil), zamestnanie formou TPP
- práca pre svetovú jednotku v realitách
- priestor pre profesionálny rozvoj v oblasti realitného obchodu

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Ekonomické alebo technické zameranie.

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Počítačové znalosti - používateľ

Microsoft Word - pokročilý
Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Outlook - pokročilý

Vodičský preukaz

B

- rozvinuté a praxou potvrdené obchodné a servisné zručnosti
- veľmi dobré komunikačné zručnosti
- orientácia na výsledky a budovanie dlhodobých vzťahov s klientmi, pozitívny prístup k ľuďom
- zodpovednosť a samostatnosť, profesionálne a etické správanie

CENTURY 21 je globálna, silná, energická spoločnosť pôsobiaca na realitnom trhu. Od jej vzniku v roku 1971 sa Systém CENTURY 21 ® stal najväčším poskytovateľom realitných služieb na svete. Vo viac ako 9000 nezávisle vlastnených realitných kanceláriách pracuje takmer 165 tisíc profesionálov v takmer 74 krajinách sveta. Po 5 rokoch pôsobenia v Čechách sme otvorili viac než 80 kancelárií a po 3 rokoch na Slovensku sme sa na trhu etablovali ako silná a úspešná firma v regiónoch Bratislava, Pezinok, Nitra, Trnava, Púchov, Banská Bystrica, Košice, Prešov a Poprad. Vo všetkých aspektoch je Systém CENTURY 21 ® vnímaný ako Zlatý štandard na realitnom trhu.

Adresa spoločnosti

GOLDEN ESTATE, s. r. o.
Kaštieľska 2
82105 Bratislava
ID: 2733085   Dátum zverejnenia: 22.9.2016