Realitný asistent - absolvent

CENTURY 21 Slovakia

Zábavno - obchodné centrum MAX Prešov, Vihorlatská 2/A, 080 01 Prešov - Sekčov, okres Prešov
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
Platobné podmienky budú spresnené na osobnom pohovore

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

CENTURY 21 Centrum Bývania, nová prešovská pobočka najväčšej realitnej siete na svete hľadá nových kolegov do svojho tímu na voľnú pozíciu realitného asistenta. Hľadáme komunikatívnych a aktívnych ľudí po ukončení štúdia na strednej alebo vysokej škole, ktorí doteraz nepracovali v realitnej oblasti, ale radi by to skúsili a zaujímajú sa o túto oblasť. Nevyžadujeme žiadne skúsenosti z realitného odboru. Odborné znalosti v sektore obchodu s nehnuteľnosťami Vám rozšíria naši školitelia a po absolvovaní komplexného školenia CREATE 21 sa automaticky stanete licencovaným členom celosvetovo pôsobiaceho a uznávaného tímu profesionálov CENTURY 21. Naši školitelia Vás naučia poskytovať realitné služby na tej najvyššej úrovni, čo Vám bezpochyby pomôže pri dosahovaní dlhodobo vysokých príjmov.

Celosvetová sieť kancelárií CENTURY 21 už od roku 1971 pomáha každý deň miliónom klientom na celom svete a teraz už aj v Prešove, úspešne, kvalitne a rýchlo predať resp. prenajať ich nehnuteľnosti.

CENTURY 21 Centrum Bývania Vám ponúka:
- zázemie najväčšej realitnej siete pôsobiacej vo svete
- medzinárodne ocenené vzdelávacie programy CREATE 21
- národné a medzinárodné ocenenia najlepších maklérov
- marketingové nástroje
- najnovšie informačné technológie
- pracovný systém CENTURY 21
- reprezentatívne priestory v obchodnom centre MAX

Vaša pracovná náplň:
- aktívne vyhľadávanie nových nehnuteľností na predaj/prenájom
- aktívne vyhľadávanie klientov
- marketingová stratégia prezentovania nehnuteľností
- vedenie si vlastnej databázy klientov
- zabezpečovanie obhliadok nehnuteľností
- aktívna komunikácia s klientmi
- poskytovanie kvalitného servisu svojim klientom

- žiadne vstupné náklady a poplatky
- flexibilná pracovná doba
- dôkladné zaškolenie a tréningy
- neustála podpora zo strany kancelárie

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- vynikajúce komunikačné, obchodné a argumentačné schopnosti
- spoľahlivosť
- cieľavedomosť
- príjemné a kultivované vystupovanie
- práca s PC na užívateľskej úrovni

CENTURY 21® je globálna, silná a energická spoločnosť pôsobiaca na realitnom trhu, ktorá sa stala najväčším poskytovateľom realitných služieb na svete. Vo viac ako 7500 nezávisle vlastnených realitných kanceláriách pracuje vyše 100 tisíc profesionálov v 74 krajinách sveta. CENTURY 21® vstúpilo na Slovensko 21. 01. 2010. Od tej doby sme otvorili mnoho úspešných realitných kancelárií, ktoré poskytujú svojim klientom Zlatý štandard realitných služieb. Kvalitou poskytovaných služieb, efektívnymi rozhodnutiami a inovatívnymi riešeniami chceme maximálne uspokojovať potreby našich zákazníkov. Práve ich sny sú pre nás výzvami, ktoré nás nútia neustále hľadať a školiť nových profesionálnych maklérov a zlepšovať Systém CENTURY 21® pre slovenské prostredie tak, aby sme si vybudovali ich plnú dôveru. Všetky naše rozhodnutia vychádzajú z našich hodnôt a platnej legislatívy Slovenskej republiky. Z nich vyrastá aj naša firemná kultúra, vďaka ktorej rastie dôvera zákazníkov v Systém CENTURY 21®. Svojimi skúsenosťami posúvame realitný trh na vyššiu úroveň a naším cieľom je stať sa aj na Slovensku lídrom v poskytovaní realitných služieb.
ID: 2226905  Dátum zverejnenia: 18.8.2015  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Platobné podmienky budú spresnené na osobnom pohovore