Profesionálny obchodník s nehnuteľnosťami

CENTURY 21 Slovakia

Bratislava, okres Pezinok, okres Trnava, okres Nitra, okres Poprad, okres Prešov, Košice
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Premýšľate nad zmenou vo Vašom profesnom živote? Láka Vás predstava stať sa špičkovým obchodníkom a špecialistom v sektore nehnuteľnosti? Nechcete byť priemerným, ale úspešným? V tom prípade vkročte do nového roka tou správnou nohou a vybudujte si svoju novú kariéru v úspešnej spoločnosti CENTURY 21.
Uchopte Vašu súčasnú situáciu do vlastných rúk a pridajte sa do rad profesionálnych licencovaných obchodníkov.
Po absolvovaní komplexného školenia CREATE 21 sa automaticky stávate licencovaným členom celosvetovo pôsobiaceho a uznávaného tímu profesionálov CENTURY 21. Naši školitelia Vás naučia poskytovať realitné služby na tej najvyššej úrovni, čo Vám bezpochyby pomôže pri dosahovaní dlhodobo vysokých príjmov.

Celosvetová sieť kancelárií CENTURY 21 už od roku 1971 pomáha každý deň miliónom klientom na celom svete úspešne, kvalitne a rýchlo predať resp. prenajať ich nehnuteľnosti.

CENTURY 21 = kvalitne, rýchlo a úspešne!

Počas pôsobnosti na svetových trhoch sa z CENTURY 21 stala úspešne etablovaná medzinárodná značka, ktorá Vám ponúka:

- zázemie najväčšej realitnej siete pôsobiacej vo svete,
- medzinárodne ocenené vzdelávacie programy CREATE 21,
- národné a medzinárodné ocenenia najlepších maklérov,
- kariérny rast s možnosťou otvoriť si vlastnú kanceláriu CENTURY 21,
- unikátne marketingové nástroje,
- najnovšie informačné technológie,
- jedinečný pracovný systém CENTURY 21.
- viac informácií

Facebook CENTURY 21.

Pre ďalšie informácie stačí navštíviť kariérne stránky www.karieramaklera.sk a vyplniť jednoduchý kontaktný formulár. Následne Vás budeme kontaktovať pre osobné stretnutie, kde získate viac informácií pre možnú budúcu spoluprácu.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

CENTURY 21® je globálna, silná a energická spoločnosť pôsobiaca na realitnom trhu, ktorá sa stala najväčším poskytovateľom realitných služieb na svete. Vo viac ako 7500 nezávisle vlastnených realitných kanceláriách pracuje vyše 100 tisíc profesionálov v 74 krajinách sveta. CENTURY 21® vstúpilo na Slovensko 21. 01. 2010. Od tej doby sme otvorili mnoho úspešných realitných kancelárií, ktoré poskytujú svojim klientom Zlatý štandard realitných služieb. Kvalitou poskytovaných služieb, efektívnymi rozhodnutiami a inovatívnymi riešeniami chceme maximálne uspokojovať potreby našich zákazníkov. Práve ich sny sú pre nás výzvami, ktoré nás nútia neustále hľadať a školiť nových profesionálnych maklérov a zlepšovať Systém CENTURY 21® pre slovenské prostredie tak, aby sme si vybudovali ich plnú dôveru. Všetky naše rozhodnutia vychádzajú z našich hodnôt a platnej legislatívy Slovenskej republiky. Z nich vyrastá aj naša firemná kultúra, vďaka ktorej rastie dôvera zákazníkov v Systém CENTURY 21®. Svojimi skúsenosťami posúvame realitný trh na vyššiu úroveň a naším cieľom je stať sa aj na Slovensku lídrom v poskytovaní realitných služieb.
ID: 1971185  Dátum zverejnenia: 6.1.2015