Vaša nová kariéra so svetovou #jednotkou v realitách! (realitný maklér)

CENTURY 21 Realitné Centrum

Miesto práce
Garbiarska 5, Košice
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do nášho tímu CENTURY 21 Realitné Centrum v Košiciach (realitná kancelária roka 2015 a 2016) hľadáme nových kolegov na pozíciu špecialista v oblasti obchodu s nehnuteľnosťami. Hľadáme komunikatívnych, šikovných a aktívnych ľudí, ktorí chcú zmeniť svoju kariéru, uplatniť svoje vedomosti a obchodný talent - pridajte sa k nám! Vašou prácou bude aktívne vyhľadávanie nových nehnuteľností na predaj/prenájom, vyhľadávanie klientov, marketing, zabezpečovanie obhliadok, spracovanie dokumentácie k obchodným prípadom, práca s realitným softvérom.

Zázemie a skúsenosti najlepších maklérov, vzdelávací program, flexibilná pracovná doba, podpora kancelárie, príjemné pracovné prostredie.

Kontaktujte nás mailom alebo na telefónnom čísle 0901 70 21 21. Životopis zasielajte mailom prosím na mailovú adresu [email protected].

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Základy

Vodičský preukaz

B

komunikatívny, samostatný, otvorený, čestný, dôveryhodný, aktívny prístup, zodpovedný, tímový duch, empatický

CENTURY 21 je celosvetovo uznávaná značka v realitnom biznise. Realitná kancelária CENTURY 21 Realitné Centrum so sídlom na Garbiarskej ulici v Košiciach, je franšízantom CENTURY 21 už viac ako 11 rokov. Za tento čas sme sprostredkovali predaj a prenájom nehnuteľností v hodnote viac ako 40 miliónov eur. Získali sme celoslovenské ocenenia najlepšej realitnej kancelárie v roku 2014 a 2015. V roku 2019 sme boli druhou najlepšou kanceláriou v sieti CENTURY 21 na Slovensku.
ID: 3074149  Dátum zverejnenia: 3.7.2017