Chyžná

Centrum účelových zariadení

Miesto práce
Donovaly
Termín nástupu
ihneď/ resp. dohodou
850 EUR/mesiacod 850 EUR/ mesačne ( podľa skúseností uchádzača) Príplatky za prácu v sobotu, nedeľu, sviatky v zmysle Zákonníka práce.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • Pravidelné upratovanie hotelových izieb a spoločných priestorov v ubytovacích zariadeniach
  • Vykonávanie dohodnutých upratovacích činností (vysávanie, utieranie prachu, vynášanie odpadkov, výmena posteľnej bielizne, umývanie okien a toaliet)
  • Zabezpečovanie čistoty na izbách a v ostatných priestoroch
  • Dodržiavanie hygienických štandardov
  • Výmena a dopĺňanie hygienických potrieb
  • Prijímanie a vydávanie posteľnej bielizne, uterákov a prestieraní do práčovne

  • Máš výhodné zamestnanecké stravovanie podľa KZ, takže sa nemusíš starať o jedlo a môžeš sa sústrediť na prácu.
  • Získaš jeden týždeň dovolenky naviac v zmysle KZ, takže si môžeš užiť viac voľna a načerpať nové sily na prácu.
  • Máš príspevok zamestnávateľa do DDS (III. pilier), takže si môžeš zabezpečiť svoju budúcnosť a myslieť aj na svoju dôchodkovú spokojnosť.
  • Máš možnosť zúčastňovať sa firemných akcií, takže sa môžeš lepšie spoznať s kolegami a uvoľniť si pri príjemnej zábave.

Informácie o výberovom konaní

Žiadosť s pracovným životopisom prosíme zaslať na e- mail:
[email protected]

Vážime si Váš prejavený záujem o danú pozíciu. Každý životopis si starostlivo prejdeme a budeme kontaktovať iba vybraných uchádzačov. Ostatné žiadosti spolu so životopismi budú skartované podľa zákona o ochrane osobných údajov.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

hotelierstvo

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

Počet rokov praxe

2

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

  • Zodpovednosť a spoľahlivosť sú pre nás kľúčové
  • Pozícia vyžaduje skúsenosti s prípravou hotelových izieb a udržiavaním čistoty
  • Je potrebná znalosť používania čistiacej techniky a prípravkov
  • Schopnosť pracovať v tíme a komunikovať s kolegami

Štátna príspevková organizácia, hlavnou činnosťou organizácie je poskytovanie rekreačných, stravovacích a vzdelávacích služieb.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Kontakt

ID: 4576645  Dátum zverejnenia: 19.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 850 EUR/mesiac