Pomocná sila v kuchyni

Centrum účelových zariadení

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
746 EUR/mesiacPozn.: Mzda 746,00 eur je v hrubom.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pomocné práce pri čistení zeleniny, udržiavanie čistoty v kuchyni/výdajni a v priľahlých priestoroch, umývanie bieleho a čierneho riadu.

Možnosť poskytnutia zamestnaneckého ubytovania za mierny poplatok.

Pracovná doba: od pondelka do piatka, len v čase od 6.00 - 14.00 hod., bez nadčasov.
Sobota a nedeľa - voľno.
Sviatky - voľno, platené.
Pracujeme nepretržite, aj počas pandémie.

Hlásiť sa mailom alebo telefonicky počas pracovných dní v čase od 9.00 - 12.00 hod.

Radi uvítame aj:
- starobného dôchodcu,
- ŤZP.

Pracovný pomer - na pracovnú zmluvu.
Miesto výkonu práce: Račianska ulica č. 45 - v budove Prezídia Policajného zboru SR.

Pracovná doba: pondelok - piatok, 6.00 - 14.00 hod., bez nadčasov.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Samostatnosť, zodpovednosť, flexibilita, schopnosť pracovať v tíme.

Štátna príspevková organizácia, hlavnou činnosťou organizácie je poskytovanie rekreačných, stravovacích a vzdelávacích služieb.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 2654969  Dátum zverejnenia: 30.8.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 746 EUR/mesiac