Logo Centrum spoločných činností Slovenskej akadémie vied

Účtovník / účtovníčka

Centrum spoločných činností Slovenskej akadémie vied

Miesto práce
Klemensova, Bratislava
Termín nástupu
dohodou
1 400 EUR/mesiacMinimálna výška mzdy je 1400€. Mzda bude upresnená v rámci výberového konania a bude sa odvíjať od skúseností vybraného kandidáta, pričom bude v súlade so zákonom č. 553/2003 Z. z. o odmeňovaní niektorých zamestnancov pri výkone práce vo verejnom záujme. Mzda pozostáva z dvoch zložiek: tarifný plat podľa odpracovaných rokov a osobné ohodnotenie.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Rozhliadate sa po novej práci?

Chcete pracovať pre stabilného zamestnávateľa?

Máte zmysel pre detail, ste samostatný a baví Vás oblasť účtovníctva?

Tak hľadáme práve Vás!

Centrum spoločných činností Slovenskej akadémie vied, v. v. i., organizačná zložka Technicko-hospodárskej správy ústavov spoločenských vied SAV v Bratislave na Klemensovej ulici  hľadá do svojich radov nového šikovného kolegu / kolegyňu na pozíciu ÚČTOVNÍK/ČKA!

Pracovná pozícia účtovníka obsahuje tieto aktivity:

  • zodpovednosť za vedenie pridelenej účtovnej agendy,
  • účtovanie dodávateľských faktúr,
  • vystavovanie a účtovanie odberateľských faktúr,
  • vykonávanie kontroly dodávateľských faktúr, objednávok, žiadaniek na drobný nákup,
  • účtovanie tuzemských, zahraničných cestovných príkazov a kontrola oprávnených vyúčtovaných cestovných výdavkov,
  • realizácia platobného styku prostredníctvom Štátnej pokladnice,
  • dodržiavanie osobitných predpisov a platnej legislatívy,
  • zostavovanie a kontrola finančných a štatistických výkazov,
  • zostavenie individuálnej a konsolidovanej účtovnej závierky,
  • overovanie vecnej a formálnej správnosti účtovných dokladov,
  • ostatné administratívne činnosti súvisiace s agendou účtovníctva.

  • stabilná práca v Slovenskej akadémií vied v centre mesta Bratislavy,
  • pohyblivá pracovná doba,
  • pracovná doba 37,5 hodiny za týždeň,
  • 1 týždeň dovolenky nad rámec zákona,
  • 2 * sick days v priebehu roka,
  • príspevok do DDS vo výške 2% zo mzdy,
  • preplácaná PN nad rámec zákona,
  • možnosť poskytnutia stravy priamo na pracovisku,
  • občasná možnosť práce z domu,
  • zvýhodnené ceny vybraných kultúrnych podujatí,
  • odmeňovací systém.

V prípade, ak spĺňate uvedené požiadavky, prosím zašlite nám Váš životopis s motivačným listom v slovenskom jazyku. Budeme kontaktovať len vybraných uchádzačov.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

9.6.2024 (ostáva ešte 20 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomické vzdelanie, účtovníctvo

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2)

Ostatné znalosti

Fakturácia - Pokročilý
Podvojné účtovníctvo - Pokročilý
Pokladňa - Pokročilý
SOFTIP - Mierne pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý

Počet rokov praxe

3

  • skúsenosti vo verejnom sektore a práca v účtovnom programe SOFTIP je vítaná,
  • prax v účtovníctve min. 3 roky,
  • aktívny a zodpovedný prístup k práci,
  • samostatnosť, spoľahlivosť,
  • zmysel pre detail,
  • dôslednosť,
  • chuť vzdelávať sa a rozvíjať,
  • tímovo orientovaná a komunikatívna osobnosť.

Centrum spoločných činností Slovenskej akadémie vied, v. v. i. zabezpečuje a spravuje infraštruktúru výskumu a vývoja. Poskytuje množstvo služieb nielen pre univerzity či verejnosť, ale taktiež sa podieľa na realizácii európskych projektov a reprezentuje Slovenskú republiku v európskych iniciatívach či združeniach.
Pozostáva z 8 organizačných zložiek: Výpočtové stredisko SAV, Kongresové centrum SAV Smolenice, Kongresové centrum SAV Academia Stará Lesná, Archív SAV, Technicko-hospodárska správa ÚSV SAV, Encyklopedický ústav SAV, VEDA-vydavateľstvo SAV, Správa účelových zariadení SAV.

Počet zamestnancov

200-249 zamestnancov

Kontakt

ID: 4823848  Dátum zverejnenia: 9.5.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 400 EUR/mesiac