Kuchár

Centrum spoločných činností Slovenskej akadémie vied

Miesto práce
Smolenice
Termín nástupu
ASAP
1 480 EUR/mesiacDetaily o mzde budu prejednané na osobnom pohovore

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

*Príprava všetkých ponúkaných jedál (hlavné jedlá, polievky, šaláty, dezerty)podľa stanovených

  receptúr a jedálneho lístka,

*Podieľa sa na príprave jedálneho lístka,

*Dodržiavanie hygienických štandardov,

*Výdaj stravy,

*Zodpovednosť za kvalitu a kvantitu vyrobených jedál,

*Organizuje a dodržiava normy, výrobné a technologické postupy,

*Kontroluje racionálne zaobchádzanie so zverenými surovinami pri výrobe jedál,

*Kladie vysoký dôraz na estetickú stránku jedál,

*Dodržiava hygienické, bezpečnostné a požiarne predpisy,

*Vykonáva ostatné práce podľa pokynov nadriadených,

*Dodržiava zásady predpísaného pracovného oblečenia.

Kongresové centrum Slovenskej akadémie vied Smolenice (Smolenický zámok) prešlo od svojho vzniku v roku 1953 veľkými zmenami. Smolenický zámok bol v minulosti využívaný len pre účely SAV no v súčasnosti otvára svoje brány verejnosti a chce ponúkať kvalitnejšie kongresové, cataringové, ubytovacie a rekreačné služby. Potenciál priestoru zámku, ktorý dýcha históriou je veľký. Hľadáme všestranného človeka, ktorý nám doplní náš team, pomôže zvýšiť prestíž kvalitu našich služieb. Kvalitná gastronómia je jednou z hlavných priorít nášho napredovania!

*Zabezpečenie stravovania zamestnávateľom,

*Príspevok zamestnávateľa na rekreácie podľa platnej legislatívy,

*Ročné odmeny, pravidelné mzdové ohodnotenie, pravidelná valorizácia mzdy,

*Príspevok zamestnávateľa do DDS zamestnancov,

*5 dní dovolenky naviac,

*Stabilné a dlhodobé zamestnanie

*Pravidelný a deklarovaný plat

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

Gastronómia

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2)

Prax na pozícii/v oblasti

2

*Prax na pozícii výhodou

*Prax v skladovom hospodárstve výhodou

*Príjemné vystupovanie,

*Bezúhonnosť, samostatnosť, zodpovednosť, dôslednosť a spoľahlivosť

*Zdravotný preukaz pracovníka v potravinárstve je podmienkou

Centrum spoločných činností Slovenskej akadémie vied, v. v. i. zabezpečuje a spravuje infraštruktúru výskumu a vývoja. Poskytuje množstvo služieb nielen pre univerzity či verejnosť, ale taktiež sa podieľa na realizácii európskych projektov a reprezentuje Slovenskú republiku v európskych iniciatívach či združeniach.
Pozostáva z 8 organizačných zložiek: Výpočtové stredisko SAV, Kongresové centrum SAV Smolenice, Kongresové centrum SAV Academia Stará Lesná, Archív SAV, Technicko-hospodárska správa ÚSV SAV, Encyklopedický ústav SAV, VEDA-vydavateľstvo SAV, Správa účelových zariadení SAV.

Počet zamestnancov

200-249 zamestnancov

Kontakt

ID: 4801814  Dátum zverejnenia: 8.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 480 EUR/mesiac