Manažér pre ekonomiku a projekty

Centrum sociálnych služieb EDEN

Miesto práce
Sady M.R.Štefánika 66/03, Liptovský Hrádok
Termín nástupu
01.05.2024
Od 1 200 EUR/mesiacmožnosť platového postupu po uplynutí skúšobnej doby

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Koordinovanie a zabezpečovanie činností spojených s procesom výberu zmluvného partnera pri obstarávaní tovarov, prác a služieb zamestnancom.
Zabezpečovanie a organizovanie výkonu prác spojených so správou a údržbou objektov, pozemkov, s vybavovaním stavieb a súvisiacich technických, respektíve technologických zariadení (napr. rozvody elektrických zariadení, odborné prehliadky, vzduchotechnika, chladenie, výťahy, inžinierske siete, osvetlenie, vodovody, kanalizácie, stavebné konštrukcie).
Zabezpečovanie a organizovanie výkonu prác spojených s hospodárskou prevádzkou (zásobovanie, skladové hospodárstvo, dozor v objektoch).
Zabezpečovanie správy hnuteľného majetku a nehnuteľného majetku, nepriemyselného hospodárstva a pomocných služieb (napr. správy budov).
Administratívna práca na úseku ekonomiky práce.

Príspevok zamestnávateľa na III. pilier DDP 2% z hrubej mzdy
Po dvoch odpracovaných rokoch možnosť čerpať príspevok na rekreáciu vo výške 275€ur.

Pracovný pomer bude uzavretý na dobu určitú počas zastupovania MD a RD minimálne na roky.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

30.4.2024 (ostávajú ešte 2 dni)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Ostatné znalosti

Microsoft Excel , Microsoft Word - Mierne pokročilý

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Základná znalosti z oblasti účtovníctva
Využívanie výpočtovej techniky pri bežných kancelárskych prácach
Presnosť a precíznosť
Odolnosť voči psychickej záťaži

Centrum sociálnych služieb EDEN je organizácia v zriaďovateľskej pôsobnosti Žilinského samosprávneho kraja. Zariadenie poskytuje sociálne služby v špecializovanom zariadení a v domove sociálnych služieb, a to dospelým mužom so zdravotným, mentálnym, telesným a zmyslovým postihnutím.
ID: 4784477  Dátum zverejnenia: 14.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 200 EUR/mesiac